toprakTO kullanıcısının son içeriği

1. T

Aternos Sunucu IP'sini play.sunucuadı.ml/play.sunucuadı.tk Yapma

Konuya geçmeden önce , bu IP dinamiktir.Yaptığımız sunucunun dinamik IP'sine domain yönlendirmedir tıpkı aternos'un yaptığı gibi.Tek fark onların portu görünmüyo bizim portumuz görünüyor.Serverimizi her açtığımızda yeniden yapmak zorundayız. Konu düzeni kötü olmuş olabilir ilk konum İlk olarak...
  2. T

HavuzMC büyük alım !! Hemen gelin !! Sunucuyu sunucu yapan oyunculardır.

Dikkat Dikkat !! Yeni bir sunucu kuruyoruz. Sunucunun son hazırlıkları yapılmaktadır.Şuanlık sunucumuz kapalı Ancak kısa bir süre sonra açılacak. Alınan yetkiler: Rehber [1 adet] Moderatör [1 adet] Mimar [2 adet] Diğer yetkiler alınmamaktadır. Serverimizin Sitesi : HavuzMC.tr.gg Discord ...
  3. T

Aternos serverlerimiz artık 7/24 açık

Selam dostlar, bugün sizlerle aternos.org'den kurulan serverlerimiz nasıl 7/24 açık yaparız bunu anlatıcağım. Skriptimiz çok basittir 2 satırdır. Skript denenmiştir. every 5 minutes: execute console command "setidletimeout 2880" Edit 1: Skiptimiz çalışması için AFK kalmak gerekicektir. Edit...
  4. T

Wg li alanda pvp açma

Server.properties ten pvp yi true yap
  5. T

Minecraft SkyBlock Rütbe Skripti

Eklenti 1.8.X de çalışmıyor bu sebeple skript beni kurtardı :D
  6. T

SkyLord SkyZeus Gibi Taglar

Lütfen mesaj kasmayın.Gereksiz mesajlarınızı farklı konularda yazın
  7. T

BelieveCraft OpFaction //1.8.X // Gel yetkili ol

Biliyoruz ki siz bu konuya yetki aradığınız için geldiniz. Yetkili alımlarımız başladı. Sunucu:BelieveCraftNW.aternos.me[Yakında açılacak] 13 Temmuz saat 10:00'da açılıyor. Discord Sunucumuza gelin: gutPQGC Benim discord'um: iToprak#7227
  8. T

Minecraft 1.12.2 Rank Plugin

Abi inheritance olayını anlatır mısın?
  9. T

ZombiCraft yetkililer arıyor!Her yetki için yetkili aranıyor

Hey oradaki Sen alım için mi geldin? Cevap %99.99 evettir. Aranan yetkiler: 1 tane admin 2 tane moderatör 2 rehber 1 mimar 1 mini-moderatör %90 olumlu yanıt olasılığı Discord Sunucumuz:XWvpDG Kurucunun discord adı:iToprak#7227 Sunucu IP: ZombiCraftNW.aternos.me Sunucu 30/Haziran/2019 saat...
  10. T

♛ Play.RespectMinecraft.tk ♛ > Ultra OpSkyBlock < Sunucumuza 2 Adet Rehber 1 Adet Mod Arıyoruz...

8 saat aktif değilim fakat diğer bütün koşulları sağlayabilirim 2 senelik morluk tecrübem var.
  11. T

Tüm yetkiler için alım! IP:zombicraft.ml 2. IP:25.13.168.84

Alımlar devam etmekte 13:20 de açılacağız.
  12. T

Tüm yetkiler için alım! IP:zombicraft.ml 2. IP:25.13.168.84

Server açık değilmiş girdiğinde
  13. T

Zombicraft Skyblock Sunucusu // Her yetkiden alım ilk 5 kişiye garanti yetki verilecek!

Eskiden açtığım sunucularda ilgi çok fazlaydı.Yeni bir sunucu kurmak için her şey hazır ama bir şey eksik.Yetkililer ve oyuncular!! Bu konuya yetki için geldiniz biliyoruz. Discord'tan bana ulaşın uygun bir saat bulunca serverin açılışını yapıcağım. Discord serverimize ya da bana özelden mesaj...