TR_Ryan kullanıcısının son içeriği

1. TR_Ryan

Counter strike 1.6 server aldım fakat Durum: az bekleyin... kaldı bunun sebebi nedir ?

Counter strike 1.6 server aldım fakat Durum: az bekleyin... kaldı bunun sebebi nedir ?
  2. TR_Ryan

[ClosCraft.nitrado.net ]----BossArenaları/ÖzelEşyalar/Npc takas sistemi Ayrıntılı bilgi içerde !

KPAANMA RİSKİ OLMAYAN SERVERDE REHBER-REKLAMCI OLMAK İSTEYEN DOLUS GUNCELL ++ ALIMLAR HALA DEVAM EDİYORGUNCEL
  3. TR_Ryan

[ClosCraft.nitrado.net ]----BossArenaları/ÖzelEşyalar/Npc takas sistemi Ayrıntılı bilgi içerde !

ClosCraft.nitrado.net:10100 GİREMEYENELR BU IPDEN DENESİNLER VE ALIM DAHA VAR SW GELİP BASVURU YAPMANIZ YETERLİ VE HER HAFTA OLDUGU GİBİ CUMARTESİ 20:00 VIP CEKİLİSİ !
  4. TR_Ryan

Beyler Bayanlar Tekrardan Söylüyorum ClosCraft.nitrado.net IP ADRESİNDEN GİREMEYENLER BİDE BUNU DENESİNLER ClosCraft.nitrado.net:10100 Eger Burdanda Giremesseniz İletisim: live:hakan__yildirim Ve Güncel ++++++
  5. TR_Ryan

GÜNCEL TAKİPDE KALIN MMORPG SERVERİMİZ ACILACAK PRO GUNCELGüncel ALIMLAR BASLADI ! KAPANMA RİSKİDE YOK
  6. TR_Ryan

Güncel +++Güncel Bugun 20:00 VIP CEKİLİSİ VAR KACİRMA +++
  7. TR_Ryan

Ip adresi: ClosCraft.nitrado.net Sürüm 1.7.2 (ileride 1.8 olacaktır) %0 lag garantisi 82 kişilik kapasite Verdiğiniz emeğin boşa gitmemesi (mysql ile anlık bilgi kayıtı) Npcler ile takas sistemi Yenilikçi Boss sistemi 5 farklı boss arenası 16 farklı boss 40'dan fazla özel eşya Aksiyon...