TreePuncH kullanıcısının son içeriği

1. T

MINECRAFT EN IYI SURUM HANGISI_?

bence 1.4.5 ama çakılı değiştirmişler :( yeni şeklini pek beğenmedim
  2. T

Texture Packlerim Kafayı Yedi :(

ekran kartı ile igisi labilir belki niye dersen ben bir ara ekran kartını değiştirdim (nrmalde daha iyi bir görüntü vermsi gerekirken) minecraft ta bazı yerleri siyah bazı yerleri parlak gösterdi işte öyle salak şeyler ldu :D eskisini takınca düzeldi ....
  3. T

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

bence mmm... 2 de biter adı sadece minecraft lur alttaki minecraftı ik kez ynadığındaki tepkin ne ldu ?
  4. T

BOM!

1075 aynen bencede :)
  5. T

Texture Packlerim Kafayı Yedi :(

ben böyle bir şeyi ilk kez görüyorum:/
  6. T

arkada tavsiyesi 1.7.3 ten beri oynuyorum alttaki hangi sürümden beri minecraft oynuyorsun?
  7. T

Sayfamızdaki Bütün Galatasaray Lılara Gelsin!!!!

ama hangi programı kullanıyorsun?
  8. T

Sayfamızdaki Bütün Galatasaray Lılara Gelsin!!!!

iyi olmus beğendim
  9. T

BOM!

1703
  10. T

1 Saat Sonra?

derse baslıyacağım :((
  11. T

ben il kez jokey gödüğümde küfür ettim bu nasıl bir kombinasyondur diye :D
  12. T

evet skin kullanıyorum kırmızı bir kamara benziyor :)) minecraft ta en çok kullandığın yapı malzemesi?
  13. T

herobrine

son bir araştırma yaptım twitter dan notch herobrine ı sadece oyunun bir diğer simgesi olsun diye yapmış yani oyunu oynarken karşına çıkamaz ayrıca; herobrine olsaydı mobs dosyasında olurdu (öncden dedim) örneğin ortalıkta domuz gibi dolanırdı :)
  14. T

herobrine

oynun kurucusu notch o da sözde notchun kardeşi 1.6.?? da kalktı o bazıları hala var diyo da yok işte hem olup olmadığıni .minecraft bin mobs dan görebilirsin hareket eden ve tepki veren her şey oyunda mobdur herobrinde buna girer yani eğer mobs dosyasında yok ise yoktur... :bored:
  15. T

gangsterler istanbul (gta gibi görevli, hikayeli, aksiyon map)

bi de evlerim arkası görünmese ... hani camdan bakınca deniz görünüyor da benim önerim camların arkasına başka bloklardan konulması :)