TruvaSky kullanıcısının son içeriği

1. TruvaSky

Skript | Vixio ile kendi Discord botunuzu yaratın...

Merhaba ilk olarak emeğin için teşekkür ederim güzel bir anlatım olmuş ellerine sağlık. Benim şöyle bir sorunum var vixio yüklü olmasına rağmen resimde ki hatayı alıyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler :).
  2. TruvaSky

Yeteri kadar oyuncu çekemedik ne denersek deneyelim yapamadık bundan dolayı plugin ve mapı sattık herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Duyduğuma göre

Yorumun için teşekkürler. Autosell zaten kaldırdım satış çubuğu ekledim. Iconomy yüzünden paralar sıfırlayıp duruyordu başka bir plugin ile destekledim ve chestshop kabul etmeyince market kapandı. Marketi sanal yapıyorum. Edit spawna taşındı. Yenilenme hızı arttırıldı.
  3. TruvaSky

Yeteri kadar oyuncu çekemedik ne denersek deneyelim yapamadık bundan dolayı plugin ve mapı sattık herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Duyduğuma göre

Gerekli düzenlemeleri yapacak düzeydeyim kendim halledebilirim ilginiz ve yardim etme isteğiniz için teşekkür ederim.
  4. TruvaSky

Sunucu tekrar aktif olmuştur. Sunucumuza gelip /kit yazıp telafi kitini seçerek telafi ödülünüzü alabilirsiniz. İyi oyunlar.
  5. TruvaSky

Arkadaşlar sorunları vb. şeyleri hallettim sunucu saat 12:30'da tekrar açılacaktır. Tekrardan böyle bir sıkıntı içerisinde kaldığımız için özür dileriz. Sıfırladığımız yüzden Telafi Eventi yapılacaktır.
  6. TruvaSky

Arkadaşlar sunucumuzda bir kaç bug yani açık vardı bundan yararlanarak sunucunun kolay olmasına rağmen o açıktan yararlanarak daha da hızlı kasıldılar ve ilk günden 150k civarı ada leveline ulaştılar ve bazı arkadaşlar şikayet etti. Bizde sunucuyu sıfırlamaya karar verdik daha ilk günden böyle...
  7. TruvaSky

Yorumun için teşekkürler. Spawn ve marketin gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Sadece edit kötü gözüküyor o da bir aksilik olmazsa ileride değiştireceğim.
  8. TruvaSky

Görüşürüz :). Bir kaç dakika içerisinde ada kitinde verilen eşyalar değiştirilecek bakabilirsin.
  9. TruvaSky

Tavsiyen için teşekkürler ama kalması bence sorun olmaz neden dersen level veren bloklar CP ile satın alınabilecek. End Taşı Spawner ve Sünger Spawner aşırı bir level vermiyor ve attığı blok sayısı da aşırı değil gayet makul bir seviyede. Bundan dolayı kalmasında bir sakınca görmedim.
  10. TruvaSky

Herkesin görüşü önemlidir düşündüğünü söylediğin için teşekkürler. Dediğin gibi kırık taş çıkma oranını ince bir şekilde ayarladım. Ada kitde verilen itemler ise arkadaş ile konuştum o da iyice düşündükten sonra "Aynen fazla olmuş onu biraz ayarlar mısın?" dedi bende az sonra onları...
  11. TruvaSky

Konuyu düzenledim yani sistemi ekledim konuya bakabilirsin :). Görüşlerini bekliyorum.