tugkan98 kullanıcısının son içeriği

1. T

Hamachisiz MineCraft Sunucusu Açmak (Tunngle)

Arkadaşlar yeni bir şey buldum. Hamachi gibi bir program ama 255 kişiye kadar alıyor ve Hamachi gibi sorun çıkarmıyor. http://www.tunngle.net/'ten inceleyebilirsiniz. Aynı hamachi gibi. İçerisinde bütün anlatımları kendileri yapmış. İnceleyebilirsiniz.
  2. T

SImdi Sadece Bir Oyuncu ;)

SImdi Sadece Bir Oyuncu ;)
  3. T

26 tane premium hesabım var pelerin nasıl koyucam

Birini yapsan aliyorsun. Ama adamlar kullancak yaptigin mobu. ;)
  4. T

26 tane premium hesabım var pelerin nasıl koyucam

Pelerini sadece ozel bir sey yapmis insanlar alir. Ornek: 1. Mojang Kadrosundasin 2. Pig Zombie diye bir mob uydurdun 3. MineCon partisine katildin 4. Notch'un esi olmak :D Sen bunlari yaptin mi?
  5. T

JustCraft.Org - 188.132.172.50

JustCraft.Org - 188.132.172.50
  6. T

bir şey yapmadan banlanamassın

bir şey yapmadan banlanamassın
  7. T

Sıradan Bir Sunucu Açmanız İçin Gerekli Pluginler

Normal bir sunucu açmak için gerekli pluginleri sayıyorum ( Bizim sunucuda 42 tane var ama hepsi gerekli değil) -Authme -iConomy -ChestShop -Essentials ( Full Seri) -World Edit -World Guard -Faction (PVP ve Claim Icin) -Creative Gates (Portallar) -SpawmGuard -BukkitPerms (Herkes Kullanamaz...
  8. T

Ben de Yeni Üyeyim

Ben de yeni üye oldum. Üye oluş sebebim bununla aynı forum panelini kullanan ama kurucusunun banka hesabı olmayan bir forumdan geliyorum. (Demek küçükler sadece paypal kullanıyor onlar) Ad vermiyorum çıkartırsınız. Craft'lı bir şey yine ;) JustCraft'In reklamını vermek için kayıt oldum. Artık bu...
  9. T

[Hikaye] Bazı şeyler değişmek üzere

Çok güzel olmuş. Japon animelerini seviyoruz galiba ;)