Tweakon kullanıcısının son içeriği

1. Tweakon

Survival MC [Vanilla Tadında] (1.7 / 1.8) '' play.survivalmc.zz.vc '' ( New Game Concept )

Sunucu ile irtibatımı çoktan kesmiştim buradada reklamın oldugunu unutmuştum. Sunucu denildiği gibi kötü ve ilgisizlk ' Admin Power 'denilebilicek derecede kötüdür. Reklamı tasarladığıma bakmayın ben tasarımları sevdiğimden yardım amaçlı yapmıştım ancak sonra fikirler değişti. Serhat ise rehber...
  2. Tweakon

Survival MC [Vanilla Tadında] (1.7 / 1.8) '' play.survivalmc.zz.vc '' ( New Game Concept )

Merhabalar , Kısa süre önce skyblock'dan Survivala kesin dönüş yapan bir sunucudur. Birbirinden güzel Pluginlerle yoluna devam etmek amacıyla yola çıkmış bulunmaktadır.Oyuncularla belirli düzeyde yardımlar ve ilgilenen kadrosu mevcuttur.Sunucu daha yeni olduğu için Pluginlerin bazıları ve...
  3. Tweakon

+18 Arkadaşlar MC Dota VS... İçin içeriye bir baksın ...

Bingo , Yaş 21 Üniversite öğrencisiyim.Bilindiği üzere boş zaman çok böyle bir konseptte yer almak isterim. ' Request Was Sent '
  4. Tweakon

Gelişen Türk Sunucularında Skyblock Faciaları :(

Bilindik maddeler , görüldüğü üzere yüksek mevkilerde olan sunucular dışında '' KAR AMACI GÜDEN SUNUCU'' sahipleri bunları görmezden gelip aynı şekilde sadece para amaçlı uğraşmadan sunucu üzerinden hak çalmaya , emek hırsızlığı yapmaya devam edecektir. Çünkü Burası ' TÜRKİYE '
  5. Tweakon

[Channel Introduction] Slime Hunt Youtube Kanalı ( Again Started )

Merhabalar , Channel'ımızın ismi SlimeHunt . Bu ismi tercih etmemizin nedeni ; Birçok isim denedik , sizin beğenebiliceğiniz isimlerde oldu fakat hepsi daha önceden kullanılmıştı.Bizde değişik bir isimle yolumuza devam edelim dedik. Slime Hunt'ın türkçe karşılığı ' Slime Avcısı ' veyahut ' Slime...
  6. Tweakon

The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

Emek denilen şeye her zaman saygı göstermeyi bilmelisiniz. Ne ekersen onu biçersin...
  7. Tweakon

Gökte Tanrı yerde biz delikanlı Türkleriz! Yerle gök arasında, diz kırıp, yurt salan biz!

Gökte Tanrı yerde biz delikanlı Türkleriz! Yerle gök arasında, diz kırıp, yurt salan biz!