twister2000 kullanıcısının son içeriği

1. twister2000

Skyblok devrine KralCraft.Nitrado.Net De Katılın

Naptınız Canımız Sıkıldı İki Skyblock Server Acalım Falan Diyip Aniden Bunumu Actınız Nasıl Bi Rezalet Server :D Vip Bilgiye Hayran Kaldım...
  2. twister2000

Ne Sunucusu Açmalıyım

"1 Ayda" Kapanan Çöp Sunuculardan Olmasında İstedigini Ac :)
  3. twister2000

DestansiSurvival.Nitrado.Net | XP Saklama | Mobİtem | Team | KöylüTakas| İpeksi | Vs.

Kusura Bakmayın Ama Server Oynanacak Gibi Degil. Konu Özeni 0
  4. twister2000

Teolojiyle ilgili kitap yazıyorum

Ben Yorum yapmadım Davet Ediyorum :) İstersen Senide Davet Edeyim Dogru Yolu Bul Sende :)
  5. twister2000

Tövbe De Hocam Estag. :) Hak Din İslamdır Hocam islam Davet Ediyorum Hocam Senide Paganizmde Birey Yok Gel Sen Bize :)
  6. twister2000

Hocam 2 Paket Makarna Banada Verseniz :)
  7. twister2000

Kitapda Müslümanlıga Dair Pek Birsey Bulamadım Lâkin Koyman Umuduyla Diyelim :)
  8. twister2000

Hak Din Gözler Önünde Bence :)
  9. twister2000

Haber Minecraft Çin'e Geliyor!

Aman Aman :) Cin Bizden Uzak Olsun Minecraftı İsgal Ederler Cekirge Süreleri Gibi
  10. twister2000

Hasa Biz O Mertebede Degiliz :)

Hasa Biz O Mertebede Degiliz :)
  11. twister2000

Kim Jong Un'un kız kardeşine yavuklu aranıyor.

Bende Basvurayımda Din kriteri Falan Varmı Onlar Cogunlukla Ateist Ya Hocam Öldürmesin Simdi Damat Ayagına Bizide :)
  12. twister2000

Cusial Hub Spawn - İndirme Linkli

Güzel Olmus Kardesim Eline Saglık :) Basarlı Calısma Devamını Dilerim insaALLAH
  13. twister2000

Glyphl - Faction/Skyblock Spawn (tüm warplarıyla birlikte)

Cidden basaralı Bir Calısma Ellerine Saglık :) Serverim Olsa Dedirttin :)
  14. twister2000

Efsaneler Gerçekleşiyor #1 [Minecraft Efsaneleri Ozel] Türkçe Minecraft Filmi

Biraz Daha Geliştirilmesi Lazım Lâkin Buda Kötünün Kötüsü Degil Sonucta Bir Emek Var.. Elinize Saglık :)
  15. twister2000

Berat Kândil-i Serifleriniz Mûbarek Olsun..

BERAT KANDİLİNİN ÖNEMİ Her sene, Şaban ayının on beşinci Berat gecesinde, o senede olacak şeyler, ameller, ömürler, ölüm sebepleri, yükselmeler, alçalmalar, yani her şey Levh-i mahfuzda yazılır. Resulullah efendimiz, bu gece, çok ibadet, çok dua ederdi. BERAT GECESİ FAZİLETİ NEDİR? Berat Gecesi...