ucantarantula kullanıcısının son içeriği

1. ucantarantula

Çeşitli Çorbalar Modu [1.7.10] [%100 Türk Yapımı Mod]

İsimlerini daha düzgün yapsaydınız güzel olurmuş mesela tavuklu çorba değilde tavuk çorbası gibi :D
  2. ucantarantula

İstek paket

Ben yalnız mod paketi dedim hani oynamalık sunucu için değil :'/
  3. ucantarantula

İstek paket

Böyle skyblock , skyfactory gibi yavaş gelişebiliceğim bir paket önerirmisiniz ?
  4. ucantarantula

En azından gerçek :(

En azından gerçek :(
  5. ucantarantula

Wonder Craft |Sınırsız VİP - 1.8 - 1.8.8 Klan savaşları | Rank | Killaura koruma | Boss |

İlk 1 aylıktı sonradan sınırsız oldu görmemişim silmeyi sınırsız :D
  6. ucantarantula

Wonder Craft |Sınırsız VİP - 1.8 - 1.8.8 Klan savaşları | Rank | Killaura koruma | Boss |

Ram Kullanımı konusunda bi sıkıntı görmüyorum sıkıntı çıkarsa yükseltirz :) Tanıtım videosu ekledim. Güncel :D Güncel
  7. ucantarantula

Boss lar kapalıydı tekrar aktif oldu , Koylu takas eklendi Güncel
  8. ucantarantula

1.8 için Boss plugini

Kocaman ana sayfada all errors that where making the plugin not load on 1.8! yazıyor
  9. ucantarantula

AntiAura (Hack Blocker) 1.7.10da kullananlar (çalıştırabilenler) bi zahmet yardımcı olun :(

dediğim gibi son sürüm sadece 1.8 ve yükseğini destekliyor olabilir :)
  10. ucantarantula

1.8 için Boss plugini

Herhangi bir bildiğin 1.8.8 e uyumlu boss plugini varmıdır ?
  11. ucantarantula

Cs Go Çekilişi

Yalnış bilgilendirme takas ile vermezsin çünkü bi oyunu aldıktan 1 ay sonra takas edebiliyorsun ya e posta ile gönderebiliyorsun yada direk hediye ediyorsun kullanıcı adıyla :D Vericem kardeşim sözümün arkasında dururuz biz :D
  12. ucantarantula

Cs Go Çekilişi

Uzun lafın kısası