umes kullanıcısının son içeriği

1. umes

Konuya Girin Alimlari Görün :)

Reklamci Pluginer Admin Moderator Rehber için bu Kayıt Yaz ! Minecraft isminiz: mantal Ne Yetkisi Alacaginiz: Moderator yaşiniz: 16 World Edit World Guard Bilginiz:%10 Zorunludur Gerisi Zorunlu Degildir = %50
  2. umes

AtomOnline Ekibi Toplanıyor !

ad: Salih Soy ad: Üstün Yaş: 15 skype: umes1903 günde 3 4 saat online en az komut bilgisi: we wg set vb kaç yıldıt oynuyom: 4 yıldır admin olsa iyi olur
  3. umes

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

✡ Başvuru Formu ✡ Ad: salih Yaş(Önemli değil) :15 Skype :umes1903 RPG Bilgin (ÇOK FAZLA-ÇOK-ORTA-DÜŞÜK-ÇOK DÜŞÜK) : rpg bilgim yoktur ama dier bilgilerim var moderatör olmak isterim
  4. umes

Nitrado Server açtim

Kardeşim bi skype ye baksan diyorum dün den beri bekliyorum eklemedin servere girmedin bişi yapmadın
  5. umes

Nitrado Server açtim

Ad Soyad:Salih üstün Skype:umes1903 yaş:15 il:istanbul server kapalı kardeşim
  6. umes

Panel Vereceğim Gelirse PVP DEN ANLASIN

SelamunALeyküm 2 -3 s de kurucu filan oldum 1 tane serverim vardı ortak skype:umes1903 ulaşırsan sevinirim
  7. umes

Map İçin Yardım Arıyorum !

server ip ?
  8. umes

Builder aramaları devam ediyor

laf olsun diye deil ztn
  9. umes

Map İçin Yardım Arıyorum !

sa kardeş server ip at skype umes1903 yaşım:!5
  10. umes

ip at bana builder deo lurum?????
  11. umes

spawn resmi yokta bilgim var we wg admin komutları filan admin ola bilirim yada mod severe bakarım güvenilirim yaşım 15 skype:umes1903
  12. umes

Nimphelos-1.7.x Faction Server Uğrayın Bir Ara

Çok iyi server tavsiye ederim adım:mantal
  13. umes

Yeni server için OP alımları başladı

Bildiği server komutları:%78 Serverda yetkiliyse kanıt:foto {yetkiliyse daha çabuk dönülücektir ve liste sıra başlarında olacaktır} plugin nedir; //set //walls //wand komutları hangi pluginindir: we komutudur [world edit] kaç yıldır MC oynuyorsun;3-4 yıldır hangi sürümden beri: hatırlamıyorum...
  14. umes

sa

sa