utreth kullanıcısının son içeriği

1. utreth

Assassin's Creed kitapları okuma sırası.

Bana göre ilk 5 kitap süper sonraki 3 kitap fena değil ama son 2 kitap hiç iyi değil. Rönesans. Yoldaşlık. Gizli Sefer. Sırlar. Sahipsiz. Kara Sancak. Birlik. Cehennem. Yemin Odysseia
  2. utreth

Socrates: Futbolcu, Filozof ve Efsane

Socrates esasen bir Antik Yunan filozofudur ve MÖ 469 da Atina doğdu ve MÖ 399 da Atina öldü. Ben bahsettiğim aynı ismi olan Brezilyalı futbolcu, aynı isimle Türkiye'de bir dergi çıkmakta.
  3. utreth

Socrates: Futbolcu, Filozof ve Efsane

Gerçekten efsane bir futbolcu, kitabı zevkle okudum.
  4. utreth

ELDEN RING: Başlama Rehberi

Bu oyun da zor bir oyun ve bu tür videolar epey yardımcı olmaktadır.
  5. utreth

Kan Kardeşler: Malcolm X - Muhammed Ali

Bu kitabı çok iyi.
  6. utreth

Warhammer Age of Sigmar Storm Ground İnceleme

Eline sağlık, güzel bir paylaşım.
  7. utreth

Lost Ark Gem Rehberi

Bence gerekli bir konu.
  8. utreth

Şu Çılgın Türkler

Bence herkesin okuması gereken bir kitap. Bu kitabı 4 defa okudum ve her seferinde sanki ilk defa okuyormuş gibi hisettim.
  9. utreth

Dune: Dune | Bilim-Kurgu Kitapları (Spoiler Uyarısı)

Kitaplarıda bir harika, filimini de çok beyendim. Kitaplarını okumak isteyen, tüm Dune serisinin okuma sırasına göre listeledim. Bazi kitaplar henüz Türkçeye çevrilmedi. 1. Butlerin Cihadı (eskiden Türkçesi vardı) 2. Makineler Haçlıseferi (eskiden Türkçesi vardı) 3. Corrin Savaşı (eskiden...
  10. utreth

Hannibal

Hannibal ın hayatını çok güzel anlatan bir kitap.
  11. utreth

Türk Telekom ve Gameon

Bana göre Türk Telekom Gameon gibi projelere zaman ve para harcıyacağına Türkiyedeki internet altyapısına odaklanmalı. Biz internet hizinda Romanya ve Bulgaristan dan bile gerideyiz. Biz listede 103. sıradayız ve bizim üstümüzde kimler var: Makedonya Gana Laos Nikaragua Kıbrıs Rum Bangladeş...
  12. utreth

Lost Ark West Luterra Adventurer’s Tome da nasıl %100e ulaşılır.

Önce görevleri tamamlayın sonra bunu yapın bence.