VinusCraft kullanıcısının son içeriği

1. VinusCraft

MC.TempestasNW.CF

bilinmeyen host diyor
  2. VinusCraft

Minecraft sunucusu açacağım ancak ortak arıyorum

dc en yanlış tekrar atar mısın
  3. VinusCraft

MC.TempestasNW.CF

IP dogrumu ?
  4. VinusCraft

REKLAM Aternos Beyler Sıfırdan Skyblock Server Açacam Bilgili ORTAK LAZIM

Boşuna sıfırdan aternos server açmaya ugrasma bence 20tl gibi az bir parayla batihosttan 2gb ramli bir makine alabilirsin şimdilik yeter sana. Aternos da zamanın bence boşuna gider ve çok zahmetli bir iş tek tek pl seçip onları indiriceksin ve bazı pl ler yok mesela Spawner elmas spawner,zümrüt...
  5. VinusCraft

ExplodeTR Yetkili Alımları Aktif!

skyborn server senin ztn kardeşim fake olumlu yorum niye yapıyorsun xd
  6. VinusCraft

Varus Designs

neyin kafasını yaşıyonuz olum ne avukatı xd
  7. VinusCraft

konu kilit

ben mi ?
  8. VinusCraft

serverimize gelicekler içeri alımlarımız olucak

bilgi yerine reklama mı bakıyorsunuz yetkili için saçma olmuş
  9. VinusCraft

konu kilit

kimsenin geleceğini sanmam böyle bir ortamda durmak için büyük sabır ve emir altında olmak gerekir Kral ve Köle gibi bir ilişki istiyorsanız tam yeri bu server
  10. VinusCraft

HUB Olacağız Yakında | Sizler ile

o da var tabi 1.4gb ram ile neyin hubuysa bu
  11. VinusCraft

HUB Olacağız Yakında | Sizler ile

Kurucunun 11 yaşında olması ve yetkileri +15 istemesi...
  12. VinusCraft

VinusCraft.aternos.me Skripter alımı

Teşekkürler ama malesef serverden ayrıldım yani diğer kurucu devam ettirirse ettirir yoksa server kapanıcak
  13. VinusCraft

Valla 10 yaşındasın cehaletten çok anlıyorsun insan tecrübelerini konuşur her zaman cahilsin sürekli aynı şeyleri söylüyorsun "beni tanımıyorsun" sen kimsin ki ? Minecraft oynıyıp kendini "ben süperim zekiyim" diye kendii avutan 10 yaşında cahil bir çocuksun sadece o kadar zaman kaybetmiyicem...
  14. VinusCraft

Neyse hayatını minecrafta adamış biriyle bu sohbeti daha fazla devam ettirmeyeceğim, minecraftta başarılı bir server açamamak cahillik değildir senin gibi minecrafttan başka hiçbir şeyi olmayan kişiler cahildir umarım hayatında daha önemi şeyler başarırsın. "bu gerçekleri kabullenmiyorsunuz "...
  15. VinusCraft

3 Tane server açmışsın ama şu an kaçı aktif ? Aternos sunucularının hiçbiri tutmuyor zaten biz kendi çapımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama senin bu yaptığın aşağılamadan başka bir şey değil. Server açma tecrübem pek fazla yok zaten , seni forumlarda görüyorum, kötü yorumdan başka bir şey...