vixoender69 kullanıcısının son içeriği

1. vixoender69

Site Açacağım Öneriniz Nedir Bi Yorum Yapın Lütfen

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KENDİM Bİ SİTE KURMAYI DÜŞÜNDÜM AMA NE İLE İLGİLİ NE TÜR Bİ SİTE KURACAĞIMI BİLMİYORUM ÇOK KARARSIZIM SİZİN Bİ ÖNERİNİZ OLURSA EĞER VAR İSE NE TÜR NE İLE İLGİLİ Bİ SİTE KURMAMI İSDERSİNİZ LÜTFEN ALT KISMA YORUM BÖLÜMÜNE YAZARSANIZ ÇOK TŞK....
  2. vixoender69

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Katılım formu: adınız:Batuhan oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: BatuhanBektes [isterseniz skinli bulabilirim] altın kurala uyacakmısınız: Elbette ortaçağ rpg oynadınızmı: 1 Veya 2 Sefer hangi mesleğe girmek istersiniz: Okçu hangi hanedana girmek istersiniz: 4_Karah Hanesi yaşınız:14 rpg...
  3. vixoender69

SKY STAR [1.7.5] ADVENTURE/RPG | BOSS BATTLE +Sky !

map yapımında yardım edebilirim isdersen mimarlığım iidir özellikle skyblockda spawn yaparım her türlü mekanı tasarlarım isdersen yardım ederim tercihin
  4. vixoender69

Faction Harita Pazar-örs-market-vip evler-craft-enchant- gel kendim bak resimlere :D

resimler gözükmüyor düzeltirsen sevinirim
  5. vixoender69

OlderGaming:Creative,Skyblock,SurvivalGames,MiniGames,HayattaKalma

oldergaming.nitrado.net ip bu ise girilmiyor server kapalı ??
  6. vixoender69

2.Buildim : OTEL

otel odasındanda bi görüntü verirsen seviniriz
  7. vixoender69

-Skyrim-Server-Mimar-Alımları-Vardır

AD : Batuhan SOYAD: Bekteş YAŞ: 14 ONLİNE SÜREN: Hafta içi 12:00 13:15 - 15:30 22:30 (Arası Sıklıkla Açık Olurum) Hafta Sonu 11:00 24:00(Arası Sıklıkla Açık Olurum) MC BİLGİN: 2,5 yıl oynadım var DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI: evet resimleride var ama serverlerde daha çok son oyuncuda otelim var...
  8. vixoender69

Noxcia Role Play

white list varmı
  9. vixoender69

RPGCRAFT!!![EPİC MAP]Çıktı çıkacak!!

map harika olmuş bence tbr
  10. vixoender69

Cube World: Canavarlar

İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.
  11. vixoender69

Cube World: Canavarlar

lakabım trol bende o canavar olabilirmiyimki :)
  12. vixoender69

SamaniaCraft 1.7.2 | Full Pvp-Factions-HungerGames Server İp: mc.samaniacraft.com

sw neden kapalı ip bu demi Mc.samaniacraft.com
  13. vixoender69

Unutulmuş Diyarlar Rol Oyunu / 1.6.4 / Çok Yakında!

Adınız:Batuhan Soyadınız:Bekteş Yaşınız:14 Minecraft Kullanıcı Adınız: vixoender69 Ne zamandır RP ile uğraşıyorsunuz?: 2.5 yıldır Oyun İçi Bilgiler Karakter Adınız: Carlos Karakter Yaşınız:26 Karakter Irkınız:Vikingler Karakterinizin Halkı:Viking Halkı Yapmayı Planladığınız Rol:rol derken...