Vrais kullanıcısının son içeriği

1. Vrais

STUFN yetkililerini arıyor

0.tcp.eu.ngrok.io:15158
  2. Vrais

Bu Minecraft Sunucusunda Birşeyler Ters Gidiyor. İçeri Gel Ve Fazlasını Oku!

skeppy u cant troll me u suck at trolling u cunt
  3. Vrais

SansorCraft ↑ Yetkili Alımları ↑ 1.8x 9GB Ram Batihost Sunucu *

Ad soy ad; │ Yaş; 15 │ Admin; │ Telefon Numarası | **Eğer varsa WP grubu için özelden atabilirsiniz.** discord kullanımını tercih ederim │ Discord | CHRYPS#0377 │ Bilgi | ** En az 2 cümle halinde ne biliyorsanız yazın! ** eskiden kendi serverım vardı ama artık onlar kapandı yönetim konusunda...
  4. Vrais

hub servere acil yetkili aranıyor Mimar

knk ben iyi builderım beni al minecraft ismim CHRYPS whiteliste ekle
  5. Vrais

StufN yetkililerini arıyor!!!!!

Merhabalar; Ben CHRYPS StufN'in serveri sonunda açılıyor oyun yapımı olarak ağırlık verdiğimiz şirketimizin minecraft serveri açıldı amaç para kazanıp oyuna geçmesi. Discord CHRYPS#0377 konuları buradan konuşalım
  6. Vrais

mertylol işte şimdi güncelledim xd

mertylol işte şimdi güncelledim xd
  7. Vrais

StufN Yetkililerini arıyor

Öncelikle selam aradığımız kişiler reklamci mod admin youtuber ip 0.tcp.eu.ngrok.io:14020 discord: CHRYPS#0377
  8. Vrais

yeaa I guess

yeaa I guess
  9. Vrais

RIPCraft SkyBlock Server Yetkili Alımları !

Admin olabilirim uzun deneyimlerim var direk forum hesabıma bakarsan bunu görebilirsin
  10. Vrais

Thyson Network | Eski Emek Hazzını Yenilikçi Sunucumuzda Yaşa ! |

İsim : Batu Discord : Cureca#6216 Yaş : 14 Neden bizi seçtiniz ? : Yardıma ihtiyacınız var gibi görünüyor bu siteye ve sunuculara 2015ten beri yardım ediyorum Neden sizi seçmeliyiz ? : 2015ten itibaren bir deneyimim var buna dayanalarak beni seçebilirsiniz Sunucumuza girdiyseniz sizce neler...
  11. Vrais

Sunucu Ortak'ı

Adım Batu Yaşım 14 Balıkesir
  12. Vrais

Konu kapandı.

mod olabilirmiyim iyi modum