wasdefg kullanıcısının son içeriği

1. W

geri dondum

geri dondum
  2. W

Modern ev çalışmam

Dümdüz kare ev yapma bi yerinde garaj olsun bi tarafi bahçeye açılsın bi yerinde balkon olsun onun gibi şeyler işte GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. W

Modern ev çalışmam

Basit olmuş gibi GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. W

Bu buzlarda ne ?

Bunlara inanma herobrayn çıkıyo o biyomda saven öldü artık pcn haçklencek pc pufff veda et pcne
  5. W

Mece Kıraş Veriyo

Bu gün başım ağrıyo anlamina getiriyo heralde yollu GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. W

unutmadım inanılmaz senpai kun chan

unutmadım inanılmaz senpai kun chan
  7. W

yap edit: yanlışıkla yap yazıp rapor gönderdim :/

yap edit: yanlışıkla yap yazıp rapor gönderdim :/
  8. W

canım öşexlerim

canım öşexlerim
  9. W

konu kapalı

Bunu burdan alın
  10. W

Alışkanlığımdan Nasıl Kurtulurum ?

minecraft üstüne kanal açma
  11. W

Mece Kıraş Veriyo

ekran kartını güncelledim olmadı java options şeysi ne onu deniyeyim
  12. W

Mece Kıraş Veriyo

---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 21.11.2015 14:25 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  13. W

Minecraft Dizisi Çekmek İstiyoruz. Oyuncu Alımları var !!

Hikaye yazılmadan başlık belirlemek. Zeka akıyor
  14. W

Orta Çağ temalı sunucu fikri

Basit fikir eğlenceli bir şey degil. 4 farkli bolge secenegi oldugu icin server ne kadar dolu olsada onun yarisi kadar dolu hissettirecek. Ticaret pve odakli bi oyunun eglendirmesi için gunlerce ugrasilmis bi ekonomi gerekir hadi bunu ayarladin diyelim Türkiyedeki oyuncu kitlesi her zaman buna...
  15. W

Orta Çağ temalı sunucu fikri

Tutmaz GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi