Wepy kullanıcısının son içeriği

1. Wepy

SPARTA NETWORK Yenilikçi,Güncel,Eğlenceli Tekrardan Dönüyoruz Buyrun İçeri!

SERVER BAĞIMLILIK YAPIYOR ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM :) dc adım Kamii .d
  2. Wepy

Skyblock Sunucusu Alımlar Var ! TravelNetwork

İyi Konu Başarılar DC ad Kamii .d
  3. Wepy

Evet Alım Var Yarın Serverimiz Açılıyor Site Yapacağız Alımlar Aktif İçeri Gir LateriaNetwork

EVET YETKİLİ KİŞİLERİ BURAYA BEKLERİZ Discord Adresim : Kamii#4666 Son Derece Düzgün Saygılı İşini Doğru Yapabilen Kişileri Alıyoruz Zor bir şey Değil Herkes Başvurabilir şu an Bütün Alımlarımız Var Konu 1 Haftaya Kadar Aktif :) IYI SANSLAR LateriaNetwork!!! OZELLIKLE PLUGINER ALINIR ...
  4. Wepy

Serverim için Alım

MERHABALAR SANIRIM DC ADRESINIZ YANLIŞ EKLER MISINIZ Kamii#4666
  5. Wepy

Reallife Yetkili Alımları

DISCORD: Kamii#4666 MIMAR
  6. Wepy

PARALI SERVER IMIZA ALIM VAR rehber youtuber admin açığımız var bir de reklamcı isteyen olursa içeri girsin

EVET ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYAÇ VAR REHBER ADMİN VE REKLAMCI AÇIĞIMIZ VAR VE BİZE GERÇEK OYUNCU GEREKLİ BANA DC ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ Kamii#4666 YA DA DC GURUBUMUZA GELEBİLİRSİNİZ /bvaQMh SERVER IP MIZ play.travelnetwork.cf GERÇEK OYUNCUYA DA İHTİYAÇ VAR VE ÇOK EMEK VAR BU SUNUCUDA O...
  7. Wepy

SERVERİMİZDE +20 olursak VIP çekilişi başlayacaktır ayrıca rehber fln da olabilirsiniz beklemede kalın Kamii#4666 dc adresim

EVET YANLIŞ DUYMADINIZ +20 OLURSAK VIP ÇEKİLİŞİ BAŞLAYACAK REHBER FLN DA BELKİ OLABİLİRSİNİZ ÇOK EMEK VAR SUNUCUMUZ 8GB VE BUNGEECORD VAR GELMENİZ RİCA OLUNUR SON DERECE SAYGILI YETKİLİLER : ) ÇOK BÜYÜK BİR PROJE OLACAK : )
  8. Wepy

SERVERİMİZE rehber - Youtuber - MOD Alımı Vardır !! İçeri Gir Lütfen

EVET DOĞRU DUYDUNUZ SERVERİMİZE ALIM VAR REHBER VE YOUTUBER SERVERİMİZ PARALI OLMAKLA BİRLİKTE ÇOK GENİŞ SEÇENEKLERİ DE VARDIR İSTEYEN GELSİN 52.246.249.22 HERKESİ BEKLERİZ VE AYRICA +20 DE VİP ÇEKİLİŞİ OLACAKTIR BİRAZ BÜYÜYELİM CRAFTRİSE A YAKIN OLACAĞIZ SİZİN DESTEĞİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...
  9. Wepy

ACİL MİMAR ARANIR kendisine güvenen gelsin : ) sizi seviyoruz içeri girin

52.24.249.262 GELİN HERKESİ BEKLERİZ KENDİNİZE GÜVENİN YETER dc adresim : Kamii#4666 dc grubumuz : 25xPDG son harfleri KENDİNİZE GÜVENİN VE GELİN : )
  10. Wepy

Server Pro da PRO Aldım Alım Var Koşşşşşşşş Hemen İçeri Gir

Evet arkadaşlar server pro da PRO aldım ve acil pluginer mimar mod admin rehber ve youtuber a ihtiyacım var çok büyük bir proje olacak maalesef bungeecord YOK ama yükleyebilirim dc adresim : Kamii#4666 Gelmenizi Beklerim :) Eski Kafalı Olduğum İçin Pek Beceremiyorum Bana Acil Lazımsınız
  11. Wepy

PLAY.NEVİZADE.NET / Yetkili Alım Formu!

mimar alıyor muydunuz?
  12. Wepy

MANES NETWORK Rehber-Mimar Alımları

Yazmış Bulunmaktayım :)