WhatNCO kullanıcısının son içeriği

1. WhatNCO

Altı Kayıp Lord'un Gizemi | Adventure

:ASD:QWEQWE Sen söyleyince anladım Aynen ALTI Kayıp Lord ne ?
  2. WhatNCO

Killerin Dünyası | Parkur Haritası

Harita şuanda beta sürümündedir. 1.Bölümden Oluşuyor. Eğer beğenilirse haritamın devamınıda getireceğim. : Parkuru Bitirmeniz İçin Gereken Kil : Eğer Bu Kil Türüne Basarsanız Ölürsünüz : Bu Taş Size +1 Hız Verir : Eğer Bu Kil Türüne Basarsanız Aldığınız Efekt Kaldırılır : Eğer Bu Kil...
  3. WhatNCO

Altı Kayıp Lord'un Gizemi | Adventure

@SerialKiller in dediği gibi fotoğraf koyar mısın?
  4. WhatNCO

Yardım Edebilecek (Komut Bloğu)

Give komutuyla oyuncuya şalter vermek istiyorum ancak bu şalterin adını nasıl değiştirebilirim?
  5. WhatNCO

(1.7.X) Virus #3 Intikam ! Prefixli ! [BETA]

Güzel ancak biraz basit.
  6. WhatNCO

Haritanız İçin Güzel Ayrıntılar v2

Kardeşim anlamıyorum sizi,bu ne çemkirmek adam onu şaka manasında anlatmıştır ancak sizler olayı farklı yere çekiyorsunuz.Birde "Usta Bunuda Kara Listeye Ekleyelim"Ne demek!Ekleyin kardeşim beni de ekleyin ne yapabileceksin.Foruma önceden kaydolmuşsun iyi halt yediniz bende yeniyim bana da...
  7. WhatNCO

1.8 OGFE Parkur Map V1

Resimler pek iç açıcı değildi ona rağmen indirdim(F3 ile ss alma),gelelim eleştiriye "kötü"Geliştirmelisin
  8. WhatNCO

Karışık Odalar v1 [PUZ] [1.8]

Bir şey anlamadım 3.bölümde takıldım acaba 3.bölümde ne yapacağımı söylesen olurmu :)
  9. WhatNCO

Bir Harita Özgün,Türk,Kaliteli Redstone,Gerçek Eğlence ve Daha Önce Görmediğin Şeyler

İlgimi fazlasıyla çekti.Map çıktığında beni etiketlersen sevinirim.
  10. WhatNCO

KAÇIŞ Vol1

Heh oldu şimdi ancak map dan hiçbirşey anlamadım 30 dakikada yapıp atmışsın.Lütfen biraz daha geliştir.
  11. WhatNCO

KAÇIŞ Vol1

3 Resim Koymak Çok Mu Zor ?
  12. WhatNCO

Büyük bir parkur mapi yapmayı denedik

Kolaydı ammalakin güzel
  13. WhatNCO

Puzzle Harita (%100 Türkçe) - 15 Oda - 1.8 Sürümü (+70 Komut Bloğu ile)

Gerçekten çok güzel bir map seni tebrik ederim.