xdadevp kullanıcısının son içeriği

1. X

Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Bak bakalim senin bilgisayarinda netstat da syn sent cikiyor mu? DC de istemediğin gibi davrananları vururum diye tehdit ediyorsun hem de vpn kullanarak gizli saniyorsun kendini
  2. X

Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Yukarıdaki arkadaşı dikkate alarak SpeedTest yaptım download 0.55 çıkınca bakayım dedim aaaa ne göreyim. 2 ip den de DODİS yemişim güvenlik yok bir şey yok... Hepsi de yurt dışı ip teşekkürler Anacondas... Anladık tamam batıhostta çalışıyorsun elinde fazla makine var :) Eğer atmaya...
  3. X

Ayrıca sunucunun eksiklerini sen de biliyorsun ki dediklerimize tepki göstermiyorsun
  4. X

Üslübun için teşekkürler. Neyse artık oynamadığıma göre istediğimi yazabilirim ?
  5. X

Hile açan oyuncusuna 1gün jail (2 saat sonra çıkarttı) Forumda doğruları söyledim diye ban THX DC de hile muhabbeti dönüyor sadece chat'i temizliyor. Önceki postlarda da bahsettiğim haksızlık hala geçerli :)
  6. X

Oyuncuya küfür anlayış gösterilecek bir konu değil.
  7. X

Buraya yazdığım mesajların oyuncuları düşürdüğüne kendin de inanıyorsun mesajların doğruluğuna
  8. X

İyide ben yazmadım ki bunun kanısına nereden vardın ? Çok bilmek istiyorsan site yönetimin kişilerin ip'sini alıp karşılaştır
  9. X

Yukarıdaki kişiyi tanımamama rağmen onun yazdığı şeyler yüzünden benim engellenmem ? Anlamıyorum neden ?
  10. X

Yukarıda sunucunun gerçeklerini söylediğim mesajları discord a çekip zorla ekran paylaştırıp mesajları sildirtti. Bugün de yazmadığım metin için banlayınca metinleri geri yerlerine koydum :)
  11. X

Bakmayın hilesiz dediğine :) Oyun pay to win üzerine kurulu MineVip alan ölümsüz oluyo direk Ev yerin dibinde olmasına rağmen 100% hile engelleme sayesinde xray kullananlar var. Sunucunun dc adresine giderseniz ss atan 3 kişinin sol üst köşesinde huzuni yazısını görmeniz mümkün. Süper hile...