xDEkrem123445 kullanıcısının son içeriği

1. X

[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

M Modların hiçbirsii yeni değil. Çok eski bir yorum ama değerlendirmek isterim. Ben YTheDinazor buz ve dorinimi servere bırakarak bugün oyunu bırakmış bulunmaktayım. Bu yorum kaldırılmamışsa okuyun, çünki eleştireceğim. Serverde mod sadece DeadShot iyi...
  2. X

[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

ipyi yanlış girmişsiniz konudan bulabilirsiniz...
  3. X

Mod alımı varmış. Kadirden aldığım bilgiye göre. Bende başvurmak istedim kendimce! Oyun içi nickim: eveNNN2004 Modluk tecrübelerim vardır. Muhafız seviyesindeyim. Skype: theekrem03. Serverinizdeki son zamanlarda oluşan tahlimsiz durumlar için üzüldüğümü belirtiyorum(Özellik ile DeathCorperate...
  4. X

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

Server ne zaman açılıyor BySteve artık açın be :D
  5. X

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

Server daha açılmadı sanırım, yada büyük bir ihtimalle. Servere rehberlik başvurusunda bulundum cevap falanda gelmedi. Kendi launcherlerini yapıyorlar, o yüzden server daha açılmadı bence. Launcher yapmak kolay bir şey değil hali ile. Kolay gelsin. skype: theekrem03
  6. X

Rehber alımına başvurmuştum, hatta eskiden serverde rehber olmuşluğum vardı. Bu arada eski...

Rehber alımına başvurmuştum, hatta eskiden serverde rehber olmuşluğum vardı. Bu arada eski nickimi kullanmayı tercih ettim : Fairy. Kabul ederseniz skypem: theekrem03 Bütün mmorpg serverlerdi denemişliğim var :D Reklam gibi olmasın ama, T*rt*rus Craft adlı serverde Muhafız oluğ serveri bıraktım...
  7. X

buradaki Oyun Adınız : eveNNN2004 Skypeniz :theekrem03 - Fairy Alımlara katılmak istiyormusunuz ? :Evet Hangi yetkili olmak isterdiniz ? :Rehber, Moderatör. Aktif olma süreniz :Günde min 1 max 6 :D DEDİCATE BİLGİNİZ VARMI ? :Malesef.
  8. X

ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

game nick eveNNN2004 gerçek ad Ekrem Şahin
  9. X

< ATINA SAGA > Yetkili Alımları | [ Admin - PHP-HTML - Java - Youtuber- ProBuilder ] ALIMLAR AKTIF !

İsim ; Ekrem (eveNNN) Yaş ; [ Zorunlu Değildir ]13 Skype ; theekrem03 TeamSpeak3 girebilir misin ? ; Evet Kaç Yıl Rehber Oldun ? ;4 Senedir minecraft oynuyorum, 3 senedir 5-6 serverde rehberdim. Bu Görevi Neden Yapmak İstiyorsun ? ;Servere adalet getireceğimi biliyorum. Serverde chattaki her şey...
  10. X

Abi 2 yada 3 yıl önce tam hatırlamıyorum serverin 1.lerindendim server çok güzeldi hatta bir ara para yatırıcaktım aksaklıklar yüzünden olmadı Efsane Doğuyor!!
  11. X

|| MmoSurvival 1.9.2 ||[ %20 Mmo + %80 Survival = 2 Katı Eğlence ]|| MİMAR ALINACAK !!! ||

Ben okumayı bilmiyormuyum :( Üzdün be kardiş
  12. X

|| MmoSurvival 1.9.2 ||[ %20 Mmo + %80 Survival = 2 Katı Eğlence ]|| MİMAR ALINACAK !!! ||

kör olmadığımamı seviniyim yoksa açık olmadığınamı üzüleyim anlamadım :D
  13. X

MCHouse | Yeni Nesil Hub Sunucu | EggWars Aktif - SkyBlock Aktif - Faction Aktif - Creative Aktif |

Selamın Aleyküm. Ben serverin SorryButIm2004 oyuncusuyum. Server çok güzel bir serverdir kaçırmamanızı tavsiye ederim.