XDepT kullanıcısının son içeriği

1. X

CmaldesTR Dönüyorrr...

Uzun Zamandır Açılmayan Sunucum Açılıyor. IP: CmaldesTR.aternos.me Yeni Nesil OPSKYBLOCK Serverim, Uzun Zamandır Açılmıyordu Sınav Haftasıydı, Yetkiler Sıfırlandı, Hepinizi Bekliyoruz, ÇOK YAKINDA Paralı Sunucuya Geçeceğiz, Full+Full Keyifini Çıkaracağınız Bir Servere...
  2. X

Minecraft ConConCraft Server Alım Sürüm 1.11.2

Kardo ben giremedim bana sunucu kısmından bağlana tıklayarak dinamik ip atarmısın
  3. X

Minecraft ConConCraft Server Alım Sürüm 1.11.2

Beni ikiside bilir XDepT heryerde :D
  4. X

CmaldesTR Yeniden Dönüyor

CmaldesTR Yeniden DÖNÜYOR Uzun Bir Aradan Sonra CmaldesTR Tekrar Dönüyor. Uzun Zamandır Kapalıydı. Yeni Pluginler Yepyeni El Yapımı Skriptler Geldi. Not: Sunucumuz Aternostur. Yazın Bi Sıkıntı Olmazsa Olduğu Gibi Batihost Olacağız Ip: CmaldesTR.aternos.me Hepinizi Bekliyorum...
  5. X

CmaldesTR Efsane SkyBlock Serveri

Arkadaşlar IP: CmaldesTR.aternos.me DipNot: IP +3 yada +2 Oyuncuda Değişecek Alımlarımız Sıfırlanacak En Efsane SkyBlock Serveri
  6. X

Efsanevi Aternos SkyBlock [Yakında Batihost]

IP: CmaldesTR.aternos.me Alımlar: x1 Moderator x2 Rehber Buyrun Gelin En Güezl SkyBlock Serveri
  7. X

Efsane SkyBlock Serveri

DipNot: iDups_x Geri Gel :( Arkadaşlar Serverim SkyBlocktur Alım Vardır. 2 Rehber 1 Moderator 3 Builder Ip: CmaldesTR.aternos.me Aternosuz Ama Yazın Batihost'A Geçiceğiz
  8. X

En Efsane Aternos [Yakında Batihost] SkyBlock Serveri Alımlar İçin ;

Arkadaşlar Alım Vardır: x2 Rehber x1 Moderator x2 Builder Not: Builder Acil Lazım Varsa Sevinirim IP: CmaldesTR.aternos.me
  9. X

CmaldesTR Efsanevi SkyBlock Serveri Alımlar İçeride

Arkadaşlar GamerForum'a Hoşgeldiniz. Benim Kurucu Olduğum Aternos Serverim Var. Efsane Bir Şekilde İlerletiyorum. Yakında Bir Ortak Bulursam Batihost'A Geçeceğim {BULUNDU}.Alımlarımız: ---2 Mod 2 Rehber 3 Builder ----IP: CmaldesTR.aternos.me...
  10. X

Yeni Nesil OPSkyBlock Gelmeye Ne Dersin ?

Merhaba Arkadaşlar Sunucumun Hostu Aternostur. Bunu Batihosta Taşımak İçin Ortak Arıyorum -Alımlar x1 REHBER X1 MOD X3 BUİLDER Server IP:CmaldesTR.aternos.me...
  11. X

Alımlı Yeni Nesil OpSkyblock Serveri Bilgiler İçeride ALIM VAR

Aternos Ancak Türkçeleştirme ve Plugin Özelleştirmede İyiyim İleride Bir Ortak Alabilirim Batihost İçin. Alımlar: x2 MOD x2 Rehber x1 Pluginer x1 Kurucu x2Admin Not:BAŞADMİN Yoktur. Server İP:CmaldesTR.aternos.me RESİMLER...