Xerberus kullanıcısının son içeriği

1. Xerberus

Selam Beyler Geri Dönüyoruz :)

Herkese merhaba arkadaşlar ben atilla /Xerberus bildiğiniz üzere bizim bir oyun channelımız var . Bu oyun kanalını okul nedeniyle boşladık . Okullar kapandığına göre bizde kanalımıza tekrardan yogunlasabiliriz tek sıkıntı bizi bu işi yapmaya teşvik edecek arkadaşlarımız yok. Hamster Ordumuza...
  2. Xerberus

Minecraft Macera Haritası: Creeper Quest - KIRPAT

Videoyundan birinin sesine benziyor sesin
  3. Xerberus

Hamster Kardeşliği (BloodGamingTR]

Yeni bir channel değiliz . Temmuzdan beri açığız fakat videolara fazla önem vermiyorduk . Artık silkelenerek yeni videolar çekmeye çalışacağız . Bunun için size ihtiyacımız var .. Ben channel tanıtımını yapayım : Ben yani Atilla(Xerberus) olarak arkadaşlarım Sabahattin,Oktay ve Arif'le...
  4. Xerberus

30.Video :)

Teşekkür ederim kardeşim beğendiysen çok iyi :)
  5. Xerberus

30.Video :)

Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz üzere benim bir youtube kanalım var arkadaslarımla yürüttüğüm bu kanalda 30. Videoya gelmiş bulunuyoruz ..30.Videoya özel olarak yaptığım bir hatırda kalan serisi var isterseniz buyrun izleyin :) http://www.youtube.com/watch?v=usGOsI6Wcgo&feature=plcp Teşekkür ederiz :)
  6. Xerberus

Grup kurup video çekebilecek yada grubunda alım varsa alabilecek kişi varmı?

Kardesım benim için önemli olan olgun davranmak bi kaç kere yasadım cocuklarla video cekılmıyor veya cocuk kalanlarla
  7. Xerberus

Grup kurup video çekebilecek yada grubunda alım varsa alabilecek kişi varmı?

Kardesım 13 yas veya uzeri isen senide aramıza katalım :)
  8. Xerberus

3-4kişi takılalım skypetan

Kardeş hem oyun için hemde bir teklif için olabilir.. Skype adım xerberus61
  9. Xerberus

Channel ?!

Merhaba arkadaşlar BloodGamingTR adında bir channelım var bildiginiiz gibi ..Fakat desteğe ihtiyacımız var sorunlarımız var fakat bunlar çözülebilecek sorunlar :) Tek sıkıntı İzleyici kitlesi onlarda sizlersiniz
  10. Xerberus

Lütfen Yardım

abi ozaman normal bir sestir herobrine kaldırıldı bu surumlerde
  11. Xerberus

Lütfen Yardım

Bu hangi sürümde oynadıgına baglı eğer çok tırsıyorsan sesi kapatmanı söyleyebilirm 1.2.5 de hiç herobrinela karsılasmadım ..Tabi sende Herobrine modu varsa ?!
  12. Xerberus

Merhaba arkadaslar

Anestom Bize İngilizce bir oyun falan oynarken çevirmen lazım benim ingilizcem 4.Sınıf ınglızcesı gıbı :D Liseye geçmeme ragmen :D
  13. Xerberus

Merhaba arkadaslar

Tekrar merhaba arkadaslar Bildiginize gore BloodGamingTR adı ile video cekıyoruz..Fakat bir sıkıntımız var hiçbirimizin ingilizcesi o kadar iyi degil :) İngilizce iyi olan (Adventure için falan) bir arkadas arıyoruz ..Katılmak isteyen arkadaslar varsa bu konunun altına yorum yapınız :)
  14. Xerberus

Bir Destek Versen :)

onur kardesım elestırılerını tatlı dille yaptıgın ıcın teşekkür ederim :) Düzeltmeye çalışacagım fakat biliyorsun ki Biz türkler olarak iyi map yapmıyoruz bunu kendimden biliyorum fakat bir kaçına bugun bakıcam..