xGokberkB3y kullanıcısının son içeriği

1. xGokberkB3y

Minecraft Sunucu Logosu yapacak arkadaş arıyorum. İletişim için Gökberk#0001

Minecraft Sunucu Logosu yapacak arkadaş arıyorum. İletişim için Gökberk#0001
  2. xGokberkB3y

pluginci aranıyor

Discord : TheForce#2244 Eklersen İlgilenebilirim.
  3. xGokberkB3y

[ play.cosmosnetwork.pw ] - [1.8-1.16] - EMEK SKYBLOCK - HER GÜN EVENT - ENVOY - ÇİFTÇİ - +20 ONLINE 8GB RAM - 3 OCAK SAAT 16.00'DA AKTİF

Kimse size kendi sunucunuzun durumunu sormadı , sunucuda bot vs yok sunucuyu kötülemek için gereksiz sebep aramayın.
  4. xGokberkB3y

[ play.cosmosnetwork.pw ] - [1.8-1.16] - EMEK SKYBLOCK - HER GÜN EVENT - ENVOY - ÇİFTÇİ - +20 ONLINE 8GB RAM - 3 OCAK SAAT 16.00'DA AKTİF

Sunucu Güzele Benziyor , Ziyaret Edeceğim , Konu Tasarımı Başarılı Olmuş , Gelişmeniz Dileğiyle ...
  5. xGokberkB3y

Mc.HMCraftTR.com | Emek SkyBlock | MİNİONLAR | SEVİYELİ FIRINLAR | 0 LAG | ALIMLAR AKTİF | 3 ŞUBAT 12:00 DA AÇILIŞ | YENİ NESİL SKYBLOCK |

Öncelikle girdiğimde sunucu açıktı ada açmaya çalıştım olmadı ilgilenende yoktu oyuncularınız böyle sorunlarla karşılaşınca çözemiyorsunuz sanırım vede dolandırıcılık ne alaka ?
  6. xGokberkB3y

[ Play.GavatarMC.com ] - [1.8-1.16]-EMEK SURVİVAL-14 FARKLI YETENEK-COİN-ÇETE-KİNAS TÜCCARI-9 ADET RÜTBE-ZİNDAN AÇILIŞ 05.03 CUMA SAAT 13.00 SİMDİ

Öncelikle Mapler Forumdan Alıntı , sistemler eski , yetkililer ilgilenmiyor. Kurucuya `Map size mi ait ? ` diye bir soru sordum. Kurucu `Evet` cevabını verdi. Ona mapin forumdan alıntı olduğunu söyledim ve beni sunucudan banladı.
  7. xGokberkB3y

Mc.HMCraftTR.com | Emek SkyBlock | MİNİONLAR | SEVİYELİ FIRINLAR | 0 LAG | ALIMLAR AKTİF | 3 ŞUBAT 12:00 DA AÇILIŞ | YENİ NESİL SKYBLOCK |

Konu Tasarımı Geliştirilmeli , mapler Ücretsiz olarak veriliyor , sistemler eski , tab ve scoreboard çok göz yoruyor , ada açamadım , yetkililerin hepsi afk ilgilenen yok .