xMadzzy 'in en son etkinliği

• xMadzzy
    xMadzzy, bu mesajı beğendi.
    31 toplam uyarı
  • xMadzzy
    Sj sj sj
  • xMadzzy
    NOT: Boşuna zamanım geçmesin diye konu burda kapanıyor haklı olduğundan değil buradan herkes bilsin. Gereksiz kişilerle gereksiz zaman harcayamam işim gücüm var yoksa herşeyi tamı tamıyla uğraşırdım. Rezil konuma düşersin ve alacağın en ağır...
  • xMadzzy
    madem sen değilsin (senin olduğunu hepimiz biliyoruz) o zaman bu konuyu burda kapatıyoruz ama eğer bir daha sizin sunucu taraflı ve senle ilgili ss gelirse burdaki konuştuğumuz herşeyi yaptığın tüm herşeyi klasör şeklinde emniyete verecem haberin...
  • xMadzzy
    Biraz daha sallamaya devam et altta attığım ss lere ne diyeceksin hadi onlar da yalan ağlama artık. Yalanını atmaya devam et hadi bakalım. Yalanların gittikçe daha da çirkinleşiyor batıyorsun kankacım. Yan hesaplarından yazarsın anca hadi git...
    • Screenshot_23.png
    • Screenshot_21.png
  • xMadzzy
    Ayrıca yaşım 14-15 değil Not olarak geçeyim 18 yaşıma girmek üzereyim herkese fotoğrafımı yayıp yaşımı 15 olarak gösteriyorsun onların da kanıtı mevcut Özel hayat ihlalini de çiğniyorsun. Daha devam et sen kendini sanal mafya sanmaya devam et...
  • xMadzzy
    Evet arkadaşlar emniyet müdürlüğü özel numaradan ulaşıyor gördüğünüz gibi çok önemli bir işlem ve çok korkuyorum. Lütfen ne yapacağımı söyler misiniz? SDALŞGKASŞLKGAŞLS Arkadaşının numarasından arayıp hatta arkadaşının bile değil Büyük ihtimal...
    • Screenshot_22.png
  • xMadzzy
    Yönetim kurulu üyesiymiş kurumsallığını yesinler gelip yalanlamaya çalışıyorsun sizin gibi angutlar yüzünden bu piyasada adam akıllı birileri kalmadı. O sunucunuz açık kalmayacak elbet kısa bir süre içerisinde kapanacak haberiniz olsun...
    • Screenshot_18.png
  • xMadzzy
    Ah ulan altın yillar aklıma geldi. Herkes burada sunucu şikayet ederdi...
  • xMadzzy
    Kraliyet meclisi veliaht prensi hazretleri olarak size yazıyorum, evet! Ben king of the minecraft servers sizi kazıkladığım için çok büyük iftira ve zan altındayım. Utançlar içerisindeyim, nasıl böyle bir şey yapılmış olabilir yahu...
  • xMadzzy
    @dostveviski
    • Screenshot_3.png
    • Screenshot_5.png
  • xMadzzy
    Merhabalar, Oyuncularımı çalıp sunucuda ki paketleri aynı şekilde açarak ve ismi dahil aynı şeyi yaparak bu zaten hem bana hem de yeni gelen oyuncular için büyük bir zarara uğratıyor.
  • xMadzzy
    İlgili yetkililerin kişiyi forumdan uzaklaştırıp açılan tanıtım konularını silme talebinde bulunmaktayız. Kısa süre içerisinde sağlarsanız sevinirim.
  • xMadzzy
    Merhabalar Değerli ForumGamer Halkı, Bu şikayet konusunu 1 ay önce de açılacaktı lakin uğraşmak istemedim büyüklük bizde kalsın dedim. Fakat sesimi çıkarmadıkça @uzaytkn adlı şahıs yine yapacağını yapıyor. Bu sefer şikayet konusunu açmakta...
    • Screenshot_5.png
    • Screenshot_6.png
    • Screenshot_6.png
    • hanedanlogo.png
    • Screenshot_18.png
    • Screenshot_20.png
    • Screenshot_19.png
    • Screenshot_21.png
    • Screenshot_23.png
    • Screenshot_23.png
    • Screenshot_22.png
    • Screenshot_17.png