XoreXTago kullanıcısının son içeriği

1. XoreXTago

İstek Oyuncuların server reklamı yapmasını skript ile nasıl engelleyebilirim?

engellemen zor olur çünkü binlerce sunucu var ver her birinini en az 2 domain var ÖR: play.xxx.com, Play.xxx.net sen .com olanı engellersin o .net olanı yazar baya zor engellemen.
  2. XoreXTago

İstek Arena yenileme skripti

MineresetLite kullana bilirsin.
  3. XoreXTago

Oyuncu Girdiginde Olacaklar | Acemi Sınıf :D

on join: wait 1 seconds send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send "" send ""...
  4. XoreXTago

SancakNetwork | Gelişmiş Mute Skript 0.2 | SORUNSUZ

kolay bi skript he aynısını yazmak sürer ama mantı aynı komudu deyiştirip essentials dan mute komutunu çalıştırıyon kullanırmı bilmem sunucuda gereksiz durur.
  5. XoreXTago

[SK] Kolay yetki verme

süreli hali yokmu yani lucky perm de vip vs için süreli vere biliyoruz.
  6. XoreXTago

[SK] Kolay yetki verme

kullanacam :D
  7. XoreXTago

Bandaj Skripti | İstek üzerine paylaşıyorum, kendi fikrim değildir.

skript başarılı ama rol play sunucuları dışında başka bi yerde kullanılmaz diye düşünüyorum ama genede başarılı bi skript.
  8. XoreXTago

Ölüm, Giriş, Çıkış ve İlk Giriş Mesajları Skripti

baya başarılısın skript konusunda kendini geliştirip plugin yazmayıda deneye bilirsin :)
  9. XoreXTago

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

baya başarılı.
  10. XoreXTago

Yardım EssentialsX muteli oyuncu konuşmaya çalışınca ve mutesi bitince ingilizce yazma sorunu.

öncelikle merhaba.Ben EssentialsX kullanıyorum ve onun üstünden mute attım zaman bir oyuncu konuşmaya kalktı zaman ingilizce bişi yazıyor veya mute süresi bitti zaman gene ingilizce bişi yazıyo onu nasıl türkçe yaparım ?.
  11. XoreXTago

İstek mute plugini

attım ss deki gibi ayarlana bilirmi bu ?
  12. XoreXTago

Admin Loglu Gelişmiş Mute Skripti ! Duyurulu /mute - /mutelog - /mutelogtemizle | ADMİN LOG

çok iyi bir skript ama bunun ban lı halide varmı ?