xSerdar kullanıcısının son içeriği

1. X

Builder Alımı ! [İçeri Gir]

aga whitlisteye eklermisin isim KrallArdaRG
  2. X

PlazeNW > Sunucu Yetkili Alımları + FORUM Doldur Yetkili Olma Şansını Yakala <- -> CraftRaid.Batihost.com

Admin alımı varsa yadai buildır olmak istiorum 2 sindede bilgim full
  3. X

-----> Türkiye'nin en iyi Aternos sunucusu <------> Alımlar başladı <-----

# MİMAR # Mimarlık başvurusu yapacak arkadaşlarımız, formu doldurup başvurular başlığı altındaki bağlantıdan bizlere yollamalıdır. Adınız : Serdar Yaşınız : Yılmaz Referans Verebileceğiniz Sunucu İsimleri : aga bi rako var kb bide bati var En son Yetkili Olduğunuz Sunucunun İsmi Ve Çıkış...
  4. X

zıbıttı cıktı

zıbıttı cıktı
  5. X

FarkOfCraft.aternos.me Gelin Skripter, Pluginer ve Kurucu dışında bütün alımlar var!

Ad:Arda Soyad(zorunlu değil): Neden Biz: gelişirken ve adam toplarken yardım etmek için sizi seçtim pikacular Neden Siz: sizin için ben benim için siz Küfür eder misin: Hayır hayatımda etmedim Oyunculara karşı saygılı mısın: evet neden olmasın İhanet eder misin: hayır siz ben aynı sey İstediğin...
  6. X

Minecraft hikayesi

BİR ZAMANLAR Murat adında bir nickl adam oyna.piyanel.com u keşfetmiş ve orda oynamaya baslamız oynamız oynamız taki oyna.piyanel.com yenilenene kadar yenilendiginde Adam durmamıs girmis bide ne görsün dünya degil cennet