xsodyumx kullanıcısının son içeriği

1. xsodyumx

Play.TrRise.Com [1.8 - 1.14] TrRise┊Özel Sistemler; Fırın sistemi, Ruhtaşı sistemi, Farm hızlandır ve dahası! - Bir de bizi dene!

bu sitede abi falan mı arttı ya bu yorumlar ne, neyse dört gözle bekliyorum ruh taşı ve ejderha ilgimi çekti sunucunun zorluğuda yazılmamış acaba hard mı orta mı
  2. xsodyumx

silinebilir

SUNUCUMUZ AÇILMIŞTIR.
  3. xsodyumx

silinebilir kapanalı 7 ay oldu

ücretli plugindir
  4. xsodyumx

silinebilir

20 dakika içinde sunucumuz açılacaktır.
  5. xsodyumx

silinebilir

silinebilir
  6. xsodyumx

elimden geldiğince güzel yapmaya çalıştım eleştirin için teşekkürler
  7. xsodyumx

-silinebilir-
  8. xsodyumx

[FM_Skriptleri] > MC:GO JackPOT Skripti v2 (Tanıtım)

paylaşıcak mısın yoksa satıyor musun durum nedir?
  9. xsodyumx

YENİ AÇILDI | Garoz Network | Emek Skyblock | Ticaret, Profil, Kina, Vote | 1.12.2 - 1.14.x | Garoznw.keyubu.com | Açılışa özel %25 indirim |

Sürekli Güncel ve Yenilikler ile Dolu /gorev eklendi. Her bir görevi bir kere yapabilirsiniz. Kırıktaş, kaktüs, patates, şeker kamışı görevleri tamamlanacak.
  10. xsodyumx

YENİ AÇILDI | Garoz Network | Emek Skyblock | Ticaret, Profil, Kina, Vote | 1.12.2 - 1.14.x | Garoznw.keyubu.com | Açılışa özel %25 indirim |

anlık olarak oynadığım güzel bir server. Piyasadaki en iyi emek* hard skyblocktur kendileri. umarım uzun ömürlü olur
  11. xsodyumx

[ MINEDEVIL ] - [ EMEK SKYBLOCK ] - [ +30 Aktif ] - [ Kolay severlerdenseniz, konudan uzaklaşın! ]

disconnet.spam hatası alıyorum oyuna giriş yapıyorum ama /login şifre yazınca oyuncan atıyo sürüm 1.13.2
  12. xsodyumx

Play.FinixCraft.Online | EMEK SKYBLOCK | Gorevler, Sanal Market ve daha fazlası...

Henüz yeni bir server olması yönünden kendini yenileyip geliştirmesi çok önemli. O yüzden en az 1 hafta verilmesi lazım sunucuya. Sonuçta çok yeni. Ve açıkçası daha önce bir sürü serverde gördüğüm gibi insanlarla dalga geçen trolleyen onlarla ilgilenmeyen bir yetkili kadrosu YOK! Kurucuyu da...
  13. xsodyumx

Play.FinixCraft.Online | EMEK SKYBLOCK | Gorevler, Sanal Market ve daha fazlası...

zor sevenleri bekleriz demişsiniz yukarıda /adafly var yazıyor zor anlayışınız farklı galiba :) saat 5 de servera girip deneyip tekrar yorum bırakmayı düşünüyorum