YakupHan45 kullanıcısının son içeriği

1. YakupHan45

SHBTCRAFT Ekibinde Sende Yerini Al Acele Et [1.8] !!

Selamlar Ben Shbtcraft üyesi ByHaMSi Sizi OpSkyblockun Tadını Yaşatmaya Ve Güzel Bir Ekip Kurmaya Davet ediyorum. Alınacak Yetkiler: Destek Diğer Not:Herkes İlk Önce DenemeDestek"den Başlar Ve Zamanla Terfi Alır. Zorunluluklar: - 14 Yaşında Veya Üstü Olmalı - Mikrofon Olmalı - World Edit World...
  2. YakupHan45

Yeni OpSkyblock Serveri Alımlar

OpSkyblock Serveri İp:play.shbtcraft.tk Versiyon:1.8-1.8.8 Alımlar Şunlardır:Rehber..(İlk Olarak Rehber Olarak Başlarsınız Aktifliğe Göre Terfi Olursunuz Herkesi Bekleriz Sadece Alım İçin Gelmeyin!
  3. YakupHan45

FireSkyBlock Yeniden Doğuyor Alımlar Yeni Başladı!

ip=fireskyblocktr.aternos.me mod mimar youtuber reklamcı Hepinizi Bekliyoruz!!!
  4. YakupHan45

Yeni OPSKYBLOCK Servere 2 Tane MİMAR Alımı

ALIMLAR SERVERDE DEĞİL DİSCORD DA OLUCAK DİSCORD Yakuphan#0150 HEPİNİZİ BEKLERİZ
  5. YakupHan45

<-----Kurucu..Admin..Moderator-----> Discord=Yakuphan#0150

<-----Kurucu..Admin..Moderator-----> Discord=Yakuphan#0150
  6. YakupHan45

Süper OPSkyblock Server Rehberlerini Arıyor!

Rehber Alımı Yapıyoruz 2 Tane
  7. YakupHan45

Yeni Serverimiz Açılacak Konu İçeride !!

Yeni Serverimiz Açılacak Beklemede Kalın Serverimizde Alımlar Olacaktır Server Açıldığında Haber Verilecektir
  8. YakupHan45

Anka Craft Yetkililerini Arıyor!

Moderatör Başvuru Formu -Yaşınız kaç? 13 -Ne zamandır minecraft oynuyorsunuz? 4 yıl -İyi bir mikrofona sahip misiniz? Pc nin Mikrofonu Yok Ama Telefonda Dc var Ordan Konuşuruz -Bilgisayarınız kanıt alacak donanıma sahip mi?evet sahip -Discord kullanıyor musunuz?evet -Neden sizi tercih...
  9. YakupHan45

NexonMc :: Mod >> Rehber Alımları :::>> Nexon.Keyubu.Com

Moderator : İsim Ve Soyİsim :Yakuphan Yıldız Yaş :13 Nerelisin :Bitlis'liyim ama Manisa'da Oturuyorum Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun :4 Minecraft Yetki Tecrübelimisin :Evet oyun içi kodlardan anlarım fakat pl lerden anlamam Neden Biz ? :Sizi Bütün Serverlerden Daha Yeterli Ve Daha İyi Bulduğum...
  10. YakupHan45

LeadyBlock Kadrosunu Arıyor ! |LeadyBlock Network| |HUB| |1.8-1.13|

Adınız:Yakuphan Soyadınız:Yıldız Neden Biz?:Serveri Her Zamankinden Daha İyi Yapmak İstediğim İçin İstediginiz Yetki:Admin Serverimizi Önceden Biliyormuydun (biliyorsan nerden):Bilmiyordum Discord Adresiniz: Yakuphan#0150
  11. YakupHan45

Süper Minecraft OpSkyblock Server Detay İçeride!!!!!

İp:ZoraNetwork2.aternos.me herkes gelsin çekilişler var Muhteşem OpSkyblock Server İp ZoraNetwork2.aternos.me Alım Varrrrr Koşşşşşşşş!!!!
  12. YakupHan45

Muhteşem Minecraft Serveri Bilgiler İçeride!!

İp:ZoraNetwork2.aternos.me HERKESİ BEKLERİZ MUHTEŞEM OPSKYBLOCK SERVERİ ZoraNetwork2.aternos.me
  13. YakupHan45

Server İçin Builder Aranıyor!!!!!

Dc:Yakuphan#0150 2Tane Builder Alımı Vardır!!