YAPRAKÇI kullanıcısının son içeriği

1. Y

Windows klavyenizi tost makinesi olarak algılayabilir

Bilgisayarın orta vaziyette kardeşim. TOST MAKİNESİ DEĞİL YANİ GENEDE OYUN OYNATIR KASTIRSADA.
  2. Y

Teşekkürler :)

Teşekkürler :)
  3. Y

Yardım Serverim Çöküyor Pluginlerden kaynaklı veya agırlık var lütfen yardım edin

Sunucunuzun plugin paketinin Fotoğrafını veya zip halinde dosyasını atabilirmisiniz? Atarsanız belkide yardımcı olabilirim. BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ! Mustafa Kemal Atatürk
  4. Y

Yardım Authme plugini çalışmıyor.Yardım edermisiniz?

Konu günceldir!!! [00:28:09] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.14.4 [00:28:09] [Server thread/INFO]: Loading properties [00:28:10] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-56f8471-ccd47a5 (MC: 1.14.4) (Implementing API version...
  5. Y

Yardım Authme plugini çalışmıyor.Yardım edermisiniz?

Merhaba ben YAPRAKCI, Bugün sunucu açtım ama AuthMe plugini çalışmadı.Log dosyası aşağıdadır: [00:28:09] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.14.4 [00:28:09] [Server thread/INFO]: Loading properties [00:28:10] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version...
  6. Y

Aternos Olduğuna Bakma! | Skyblock Serverı 7/24 Spawner /10 Adet Rank/Bol Event | YaprakNetwork.aternos.me |

YETKİLİLER Kurucu - KaanHGOfficial - Kaan Kurucu - SuperPig - Berat Admin - _TheDarkAlpay - Recep = Reco SİSTEMLER ADAKİT ANAHTARAL KİT WARP BİLGİ C RUTBE KASALAR SIRADAN ORTA SPAWNER YETKİİKUTUSU EVENT ELMAS SUPERBABY EMERALD VİPKASASI WARPLAR - IŞINLANMA YERLERİ KASA MARKET KOYLUTAKAS...