yektasedat kullanıcısının son içeriği

1. Y

[★]Beacon Craft 7/24 0 Lag Hammaddeli İlgili Rehberli/Adminli Süper Faction [★]

Süper server bence Adminler böyle arkadaşımızmış gibi davranıyor warp'lları hiç söylemiyorum hele süper warplar hiçbir server'de yok girmekten zarar gelmez bence deneyin
  2. Y

>>TheLegend<< Plugin Anlatım - PlotMe

Adamın dibisin king pluginci :D
  3. Y

>>TheLegend<< Plugin Anlatım - PlotMe

Kardeşim yaptım senin anlattığın gibi fakat gece olunca lanet yaratıklar spawn oluyor bu zombi örümcek fln doğmaması için ne yapmam gerekiyor en hızlı şekilde cevaplarsan çok makbule olur iyi forumlar.
  4. Y

[İSTEK]1.5.2 ChestShop %100 türkçe Plugini Aranıyor [İSTEK]

ChestShop plugini link atarmısınız arkadaşlar fakat %100 türkçe olmasını istiyorum yani en güzel şekilde hazırlanmış istiyorum (eeeee tabi serverda en güzel şekilde hazırlanıyor) lütfen arkadaşlar en hızlı şekilde bana chest shop plugininin linkini atarmısınız ama full türkçe olsun sağolun...
  5. Y

>> Thelegend << Plugin Paketi-v2.1 [ Kesinlikle Sorunsuz+%95 Türkçedir]

S.a kardeşim plugin paketinde /register sifre sifre yazdığında üst kısımda [+] Bu plugin paketi TheLegend tarafindan hazirlanmistir. yaziyor plugin dosyalarinda bulamadim onu nası kaldırabilirim ?
  6. Y

S.a kardeşim plugin paketinde /register sifre sifre yazdığında üst kısımda [+] Bu plugin paketi...

S.a kardeşim plugin paketinde /register sifre sifre yazdığında üst kısımda [+] Bu plugin paketi TheLegend tarafindan hazirlanmistir. yaziyor plugin dosyalarinda bulamadim onu nası kaldırabilirim ?
  7. Y

Arkadaşlar imkansızı başardım girin bakın

Arkadaşlar bi kerede olumlu yönden baksanız ? Arkadaşımız oldu diyor olsa/olmasa ne olur oldu diyerekten fotoğraf çekmiş konu açmış okadar kendini savunmuş bütün arkadaşlarmızın başına gelebilecek olay banada bu olay oldu arkadaşımızada olmuş ne mutlu. İyi oyunlar dilerim inşallah ejderi...
  8. Y

Lütfen Girin [İstek] Lütfen *****u Engellicek Plugin Lazım Lütfen

baslikta dedigim gibi n_o_d_u_s_u engellicek plugin lazim lütfen yardimci olun mesaj atin burda yazin ama lütfen şu plugini atin ! yalvarırım
  9. Y

Arkadaşlar Bundan Iyi Seed Yok

Aynen köylü evleri özür dilerim :dans:
  10. Y

Minecraft kanalım [Lütfen bakın abone olunuz]

:DArkadaşlar minecraft youtube kanalı açtım kanal ===>http://www.youtube.com/user/YektaProductions/videos?view=0&flow=grid çok güzel videolar var yüklenmemiş 50 video var yüklicem izleyiniz
  11. Y

<<=AhmetMelihTR Final Türkçe Plugin Paketi @2013=>> |1.6.2 Güncel|

ahmet skype eklermisin ahmet753951 kendimi kurucu yaptım senin yazdıklarının aynısını yaptım ama olmadı yardım edersen çok makbul olacak
  12. Y

Şey diyor bu pluginler ahmetmelihtr minecraftturk.form tarafindan hazirlanilmistir fln öyle bisi diyor
  13. Y

Kardes tamam pluginler sorunsuz özür dilerim sorunlu dediğim için e bide su reklami nasıl kaldircam message config filan bulamadim ?
  14. Y

Kardeş sinirlendim serveri açtım ama serverin pail şeyi çıkmadı kendimi op filan yapamiyorum [ops dosyasindan ugrasmicam] biliyorum tek tek yazıyorum ama su anda hayal kırıklığına ugradım sanırım bu pluginlerin yeni sürümü olmasindan dolayidir craftbukkit1.4.7-r.0.1 mi ne çıktı onunla uyusumlu...
  15. Y

Hemen şimdi tekrar yenisinimi indirelim yoksa 5 dk önce indirdiğim aynimiydi ? [konunu beğendim]