yemliha kullanıcısının son içeriği

1. yemliha

mc.LuserCraft.Com | YAKINDA | FACTİONS * PVP * BOSS * KAFA DÜŞÜRME *

Neredeyse 50 Onlineye Ulaştik!
  2. yemliha

SlimeTeam.nitrado.net Zaman Aleyhine İşliyor Acele Et!

<== SlimeTeam AÇILDI ! ==> SlimeTeam.nitrado.net Yepyeni Daha Daha Güzel Survival Keyfi Artık SlimeTeamda! İlgili Ve Samimi Yetkililer Yüksek Online Rekorlarıyla Slime Team Karşınızda.. SÜRÜM : 1.7.2 Sunucu...
  3. yemliha

mc.LuserCraft.Com | YAKINDA | FACTİONS * PVP * BOSS * KAFA DÜŞÜRME *

Serverinizde Rehberim: YemlihaTR SÜPER SERVER ! :)
  4. yemliha

GhostMc 1.7.X/1.8 Boss|Pvp|Kalite|Emek Sunucu Play.GhostMc.Com

Ben yetkide degilim hala banimin acilmamasindayim
  5. yemliha

SİTENİZE YETKİLİ ALIMLARI KONUSUNA BAŞVURU YAPTIM HALA CEVAP GELMEDİ VE BUGÜN 2 HAFTA OLUYOR HALA BANIM KALDIRILMADI!
  6. yemliha

Hala Banım Açılmadı Ve Web Site Adresiniz Nedir ?
  7. yemliha

Selamun Aleyküm Kardeş Minecraft Serverinizde Kitpvp Bölümüne Girdim Oyundaki Rehber .123 yazmamı istedi yazdım sonra ana bacı küfür edip direk ban attı banımın kaldırılması ve Rehberede Gereğinin Yapılmasını İstiyorum Nickim : YemlihaTR Rehberin Nicki: Mr_Tomy Birde 3 Kişiden Fazla Team Olmak...
  8. yemliha

SkinEditorTürkiye - İstek Skin Yapan Tek Kanal !

saol süper olmuş arkadaki SO küçük olcaktı onu ben yaptım zaten eline sağlık :)
  9. yemliha

SkinEditorTürkiye - yemliha

SÜPER OLMUŞ SO YAZISINI BİRAZ KÜÇÜLTMEK LAZIM ONUDA BEN HALLEDERİM ZATEN SAĞOL :)
  10. yemliha

PELERİN EKLEME SORUNU

premium tabikide :d sonuç olarak ne yapmam gerek ?
  11. yemliha

SkinEditorTürkiye - İstek Skin Yapan Tek Kanal !

Banada Qkilav inki gibi Cool Gözlüklü şortlu üstü çıplak arkasında SO yazan bir skin yapabilirmisin ? NOT: Qkilavin Aynisi olmucak ama :)
  12. yemliha

PELERİN EKLEME SORUNU

ARKADAŞLAR SWLERDE GÖRÜYORUM PELERİNLİ ADAMLAR DOLAŞIYOR ESKİDEN MCCAPES DİE Bİ SİTE VARDI ORDAN MOD İNDİRİODUK SADECE O MODU KULLANANLAR GÖREBİLİODU AMA ŞİMDİ ÇOĞU KİŞİ MODSUZ PELERİN TAKIYOR NASI YAPICAZ BUNU ? NOT: HESABIM PREMİUM (YemlihaTR) Gelicek Yorumlara Şimdidden Teşekkürler :)