YEmreK kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım (Çözüldü) 1.14 TuSKe Sorunu

Aynen dediğin gibi tek tek reload ladım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Her ne kadar ufak bir kanserlik seviyesine sahip olsa da en azından bir çözüm yolu. Teşekkürler yardımınız için. Peki sorun Skript tarafı ile mi yoksa TuSKe tarafı ile mi alakalı? Yani sorunu yapan tarafa gelecek bir güncelleme bu...
  2. Y

sk reload all kullanmıyorum zaten yukarıda da söylemiştim /sk reload scripts kullanıyorum. Skript'in stable sürümü yayınlanınca belki düzelir ama yine de pek umudum yok.
  3. Y

Sunucu Sürümü: 1.14.4 Sunucu Jar Dosyası: Paper-1.14.4-b175.jar Skript Sürümü: Skript-2.4-beta5.jar TuSKe Sürümü: TuSKe1.8.2-Patch-3.jar (Pikachu Patch 3) Merhabalar. Çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım. Sunucu çalıştırdığımda TuSKe cayır cayır çalışıyor. Fakat skriptlerde düzenleme...
  4. Y

CS:GO Sunucu Yardım

Merhabalar. @Cardinal41 Bey'in paylaştığı konudan(CS GO Server Kurma) faydalanarak cs go sunucu kurdum. Sadece arkadaşlarımla oynayacağım için vds veya vps zahmetine girmek istemedim. Ama bu olduğum bilgisayardan çalıştırınca konsolu cs:go olarak gördüğü için hem sunucuyu hem oyunu aynı anda...