YeniLmez_Kaan kullanıcısının son içeriği

1. YeniLmez_Kaan

Adahan PvP Server Deplover Alımı!!! Iyı Bır Deplover Aranıyor!

BEN OLABILIRIM ISTER ISEN SKYPEM: xexpertpvp eklersin FORUM ARKININ CARI GERC3K ISMIM ENES BY
  2. YeniLmez_Kaan

>UltiFaction Alım Yapıyor <

ben olurum skypem:xexpertpvp 7/24 açıgım oyun adım:Burak_TG
  3. YeniLmez_Kaan

HubTurk Yetkili Başvuru Konusu Alımlar: >> Skripter - Admin - Rehber

Merhaba yaş 14 İsim:Kaan Soy Ad:Skypeden veririm skypem:xexpertpvp
  4. YeniLmez_Kaan

----- Silverlead.Nitrado.net reklamcı,rehber,builder,asistan,youtuber √

Youtuber Olmak istiyorum skype:xexpertpvp
  5. YeniLmez_Kaan

Reklam İÇİN YOUTUBER ARANIYOR !!! -PixelCandy

ben olurum Kanalımın adı:BraveTeam OyunAdım:BayBrave
  6. YeniLmez_Kaan

Youtuber Alımı

olur server ip: at bakim
  7. YeniLmez_Kaan

Youtuber Alımı

Ben Youtuber Olurum Kanalımın adı:BraveTeam Oyun Adım:BayBrave
  8. YeniLmez_Kaan

Builder <--- olanlar içeri up up ^^

Adı: Kaan Soyadı:***** Yaşınız:13 fakat daha olgun davranırım yaşıma bakmayın Minecraftda ne zamandır oyuncu:3,5 yıl Skype whatsapp gibi ortamları sürekli gözlermi:evet
  9. YeniLmez_Kaan

Bugları Engelliyecek Birisinı Arıyorum !!!

ben düzeltirim ama admin yapıcaksın beni skypem:xexpertpvp
  10. YeniLmez_Kaan

Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

Admin Alımı Adı:Kaan Yaş:13 Skype:xexpertpvp Komut bilgisi:%100 Yeni fikirlerini yaz:Serveri Güzelleştirmek ve adil olmak için çabalarım Seni alacağımıza neden olacak güzel kelimeler:ben sadece admin olmak için deil bana güvenebileceginiz bir dost olmak isterim :)
  11. YeniLmez_Kaan

Rehber Reklamci

Gençler Hiç uzatmıycam işim var Skype :kartopu056 Rehber ve reklamci alicam Serverim günde 15-25 arası online aliyor yeni açıldı büyüycez yavaş yavaş 2 rehber 1 reklamci alicam AD:Kaan Soyad:Sölemem Yaş:13 Günlük online süreniz:8-9 saat Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz:4 Bildiğiniz Rehber...
  12. YeniLmez_Kaan

<|-OyunVadisiTR-|> Ekibini Arıyor !

<-|--|-> Mimar <-|--|-> Adınız : Kaan SoyAdınız : ******* Yaşınız :13 fakat daha olgun davranırım Mimarlık İle Aranız : 89% Yenilikcimisiniz : evet Neden BIZ :çünkü yenilikçe tarzımla herzaman fark yaratırım Skype Adresiniz :xexpertpvp Oyuncularla Aranız :çok iyidir kendimi hiç bi zaman üstün...
  13. YeniLmez_Kaan

Serverine Moderator,builder,admin,kurucu gibi yetkili istiyorsanız tam yerindesiniz

adım:Kaan soyismim:boz skypem:xexpertpvp facebook:yok yerine skype kullanıyom ve son olarak:aldıgım yetkinin degerini bilen bir insanım Yaş:13 fakat kendimden daha olgun davranırım :) minecraft nicklerim:BayCILGIN Ben Serverime yetkili aramıyorum yetkili olacak bir server arıyorum
  14. YeniLmez_Kaan

Bütün Alımlar Vardır

İSİM:Mert OYUNDAKİ İSİM:BayCILGIN KAÇ YILDIR OYNUYOSUN:4 WG WE BİLGİN 7/10 SKYPE:xexpertpvp iSTEDİĞİN YETKİ:admin YAŞ :D 11+ :D AMA ADAM OLACAK