yMesk_ kullanıcısının son içeriği

1. yMesk_

RZE NETWORK - Açılacak sunucu için yetkili alımları - ATERNOS

Ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz. yMesk_#3806 discord me/rzenetwork (discordun yanına "." koyun)
  2. yMesk_

[V1.0] Ücretsiz FFA Skripti - Sorunsuz.

Efsane bir skript olmuş eline sağlık bir profesyonel olarak beğendim. Açıklamada dediğin gibi biraz amatör ama olacak o kadar :)
  3. yMesk_

Beyler Satış Platformu Açtım Paralı Plugin,Skript,İntro,Hile Koruması,Bot Koruması Satılır Yetkili alımı olcak

çok haklısın hem kazık hemde dolandırıcı sakın alışveriş yapmayın
  4. yMesk_

Sunucumda Alım Yapacağım Fakat...

Merhaba, 1- Sunucuya verdiğiniz "GB" fazla veya, az olabilir. 2- Java Güncel olmayabilir. Bilgisayarınızın kaç GB olduğunu yazabilirmisiniz? Konuyu yanlış yere açmışsınız, sizin dediğiniz gibi. Discord,Skype vb. bir iletişim adresi bırakırsanız sevinirim. Olduysa ne mutlu bana :)...
  5. yMesk_

REKLAM Aternos CraftRelad - EmekSkyblock kalitesi - Yakında Batihost - 23.00 Sunucu kapanabilir.

Merhaba, Benim isimim Yusuf. 4 Yıldır plugin işleri ile uğraşıyordum ve aternosta denemek istedim. Ve ortaya güzel bir sonuç çıktı :) Yakında 4GB'lık bir Batihost sunucuya geçeceğiz sunucumuzun discord adresi ve ip adresi en aşağıda mevcut olacaktır. Şimdi sunucu ile ilgili birazcık fotoğraf...