YunusemreGun05 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Minecraft 1.16.1 entity modding has no attributes hatası alıyorum

Sorunu buldum 3-4 gündür buna uğraşıyorum arayan olursa diye buraya yazıyorum Ana class'inizin setup'ına gelip bunu yazın: DeferredWorkQueue.runLater(() -> { GlobalEntityTypeAttributes.put(ModEntityTypes.CANLININ_ISMI.get(), CanlininIsmi.setCustomAttributes().create()); })...
  2. Y

Yardım Minecraft 1.16.1 entity modding has no attributes hatası alıyorum

Minecraft 1.16.1 de mod kodlamaya çalışıyorum java ile ama entity koyduğumda bu hata çıkıyor: [Worker-Main-6/ERROR] [minecraft/GlobalEntityTypeAttributes]: Entity nurunotesinde:nur_canlisi has no attributes Mod id'im nurunotesinde NurCanlisi.java package com.nurun.otesinde.entities; import...
  3. Y

Minecraft 1.12.2 modu yazmak için yapmam gereken şey hata veriyor

KOD: gradlew setupDecompWorkspace gradlew setupDecompWorkspace To honour the JVM settings for this build a new JVM will be forked. Please consider using the daemon: https://docs.gradle.org/4.9/userguide/gradle_daemon.html. Daemon will be stopped at the end of the build stopping after processing...
  4. Y

Unity de hata alıyorum

bu hatayı burada göstermem zor yardım için discord gelebilecek varmı? : Даяк Ыаде#3511
  5. Y

?

?
  6. Y

[ÇÖZÜLDÜ]UNITY C# hata alıyorum

Teşekkürler çalıştı.
  7. Y

[ÇÖZÜLDÜ]UNITY C# hata alıyorum

Merhaba ben unity için bir kod yazdım fakat bu kodda şöyle bir hata alıyorum: Assets/Enemy.cs(38,7): error CS1525: Unexpected symbol `float', expecting `class', `delegate', `enum', `interface', `partial', or `struct' using System.Runtime.InteropServices; using UnityEngine; using...
  8. Y

Yardım Skript ve SkQuery çakışıyor

skype ınız veya discord unuz varmı ordan daha hızlı iletişim kurabiliriz
  9. Y

config.sk'da allow unsafe platforms öyle bir seçenek yok
  10. Y

yedekledim fakat değişen bir şey yok