zeKreumat kullanıcısının son içeriği

1. zeKreumat

1.8 mi ? 1.14 mü ?

1.14.4 , üstüne de skript ile eşyaların craftlarını düzenlersen tadından yenmeyecek bir survival olur.
  2. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

tarihi internette gördüklerinden ibaret sanan stalin sevici minik fanboy olduğumu doğaüstü tarih bilgisiyle anlayan cowboybebopu insan sanıp bir şeyler anlatmaya çalıştık, muhatap aldığım için özür dilerim yine benim kendimi bilmezliği işte naabim, my bad not1: arkadaslar nasılsınız not2: abi...
  3. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

bu arada inşallah avrupa birliği başkanı bu yazıyı görmez yoksa sokmazlar
  4. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

tM abi Şimdi Sen Anlamadın Davranışların Söylediklerinin Tam Tersi Hala Dediğim Şey Yerine Kendi Davranışarlını Devam Ettiriyorsun Pekala Devam O Zaman
  5. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

Reddit dolu burası boş abi hep aynı kişi açıyor muhtemelen sen açıyorsundur, çünkü bildiğimiz üzere sen dolu boş kavramının öznel bir şey olduğunu bilmeyecek kadar aptal değilsin ve insanlar boş olduğunu bile bile foruma girecek kadar boş. Forumda dolu boş ayrımı yapacak kadar düşük olman beni...
  6. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

forumda 3 tane dolu konu var başka hiç yok bence de öle
  7. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

aynnn forumda boş olmayan en fazla 3 en az 2 konu var, boş konular boş insanlar sizi kovboya katılıyorum forumda sadece 2 3 dolu konu var onun dışında burası boş insanların toplanma yeri, herkes o 2 3 konu için giriyor forumda sadece 2-3 konu var diğer hepsi boş cowboyu aktif göremezsiniz her...
  8. zeKreumat

fps artırma

8x8 bir texture pack kullan, optifine kullanmaya başla animasyonlar dışında en düşük ayarlara al her şeyi ya da bir ay boyunca bir yerde çalışıp 2000 liraya bir bilgisayar al sonra işten çık
  9. zeKreumat

1. Oldum alırım bi ho

bunu yapmanız yasaktır... 3 nokta koymamis yardımcı olayim
  10. zeKreumat

ExodiaMC | 30 Günlük VIP Hediye | Hergün Event | Mükemmel Etkinlikler | Blok Spawnerlar | Play.ExodiaMC.Net

beyler şimdi sw efso ben bi yan hesap acıp yorum yapayım efso oldugunu belli etmek icin abi bu arada adım s2kci_muhammed16 vip verirceniz demi abi bide ultra op olmasın ya mega xtreme op olsun böyle oyunun tadi cikmiyo
  11. zeKreumat

Hypixel 86.000 Çevrimiçi Oyuncu İle Yeni Rekor Kırdı !

tüm pvpci dul_bırakan_x24'ler girer, bir de böyle bak 186k aşardı rahat
  12. zeKreumat

Yardım Minecraft Nether Bug

Kendi başıma da geldi, aşırı fazla kazman gerekiyor ben 1 saat gibi düz kazmıştım ve zar zor bir kale bulmuştum veya nether dünyasını silip yeniden generate olmasını sağlayabilirsin.
  13. zeKreumat

Nickname Bulurken Nereden Esinleniyorsunuz?

kendin için değerli veya bir meme i harflerini değiştirerek bulabilirsin veyahut yabancı kelimeleri çevirerek bulmayı deneyebilirsin