zonefactions kullanıcısının son içeriği

1. Z

ENCE CRAFT | Ekip arkadaşlarımızı arıyoruz!

Geri dönüş sağlandı alımlar devam etmektedir.
  2. Z

ENCE CRAFT | Ekip arkadaşlarımızı arıyoruz!

Merhaba Forum Gamer Forum takipçileri, Bizler Factions anlayışını tamamen değiştirmek için bu piyasaya geliyoruz. Yıllara aşkın sunucu ve plugin deneyimlerimize dayanarak kod yazarak sunucuyu tamamen farklı bir factions haline getireceğiz. Şu an çalışmalarımız devam etmektedir dilerseniz discord...
  3. Z

REKLAM Aternos LowerIT Network > Factions > Moderator | Skyblock > Rehber ve Moderator

Merhaba sevgili oyuncular! Size çok büyük bir haberimiz var!, sunucumuz artık hub yani içerisinde hem faction hem skyblock görebiliceksiniz. Ping değerleriniz daha az olucak ve sunucuda keyif ile vakit geçirebiliceksiniz. Sunucu Alımları Hali hazırda aktif olan factions sunucumuz için...
  4. Z

Ortak Arayan İçeri

dc yanlış
  5. Z

1 Yıllık VDS sunucusu için alımlar...

/2AyA5uFcNK kanka bunu sunucu katıl yerine yaz geliceksin
  6. Z

1 Yıllık VDS sunucusu için alımlar...

Herkese merhaba arkadaşlar, konuyu hiç uzatmayacağım. 1 Yıllık vds linux işletim sistemli sunucum için yetkili arıyorum. kendine güvenen emek sarf edebilicek uzun ömürlü bir sunucu isteyenler bana ulaşabilirler. Discord etiketim : ℘ Trodos #0631 Sunucuyu gelip görmek isterseniz İp ...
  7. Z

Zone - Faction Wars sunucusu alımları ...

Alımlar devam ediyor, konuyu updateliyeyim dedim.Katılmak için şansınız var Mimar alımı devam etmekte