zRysk kullanıcısının son içeriği

1. zRysk

Ranger Network | Paralı Sunucu +20 Yetkili Alımları

+20 YETKILI ALIMLARI OLACAKTIR.
  2. zRysk

REKLAM Aternos Aternos Plugin Hizmetleri | Discord ve Minecraft Sunucumuzda Yetkili Alımları Aktiftir!

Aternos Plugin Hizmetleri Discord Sunucumuzda Yetkili Alımları Aktiftir. (Davet Linki xKwXVbe , Discord Adresi A l p h a#8619) Plugin ve Skript Yetkili Alımları Aktiftir. Görevi; Yöneticinin Size Verdikleri Görevleri Tamamlayıp Teslim Etmektir. Eğer Satış Yaptığımızda Para Miktarı 20TL ve...
  3. zRysk

İstek The Pit | Sunucum İçin 1 Adam Öldürdüğünde Öldüren Kişiye 15 XP Verecek Skript Lazım

Merhaba Skript Başarılı Fakat 15 Levelde Çok Basit Oldu Mesela 3-5 Levelde Adam 50 Seviye Oluyor 5 Level Yapabilirmisiniz ben denedimde olmadı
  4. zRysk

Ranger Network | 16+ Yetkili Alımları

#Event Takvimi < Pazartesi > 21:30 | Klasik Event - 64 Demir Blok - 64 Elmas Blok - 64 Zümrüt Blok - 64 Altın Blok - 16 End Taşı - 16 Sünger - 1 Süpriz Kutu - 1'er Tane Anahtar < Salı > 21:30 | Para Eventi - 15m < Çarşamba > 21:30 | Devasa Event - 256 Demir Blok - 256 Elmas Blok - 256 Zümrüt...
  5. zRysk

Ranger Network | 16+ Yetkili Alımları

DİPNOT: Admin , Moderatör Alımları 16+
  6. zRysk

Koş Dostum Koş Böyle Sunucu Görülmedi! Görülemez!

Alım Yoksa Buraya Yazmanın Anlamı Yok Dostum ** Sunucu Yetkili Alımları **
  7. zRysk

Beyler Batihost Server Açtım Yetkili alım var gelinn

Dc Sunucu Reklamı @AdexTR Minecraft Sunucuları İle Alakaları Yok
  8. zRysk

Ranger Network ツ | Davet Et Kazan Etkinliği | Yetkili Alımları

Davet Et Kazan Etkinliği Devam Etmektedir. Detaylar; 9NFBfBd (Kopyalayın ve Bir Sunucu Ekle , Bir Sunucuya Katıl ve Yapıştır.) Aktif Alımlar; Rehber Youtuber Oyuncu :kalp: