Arama sonuçlarınız

1. KakashiCZ

Nedir Bu Minecraft Genel Bölümü ?

Öncelikle hepinize merhaba :) Ben berk forumda moderatör olmak için başvurdum ve istediğim bölümde bilgilendirici bir konum olması gerektiği yazıyordu. Bu sebeble bu konuyu açıyorum. Hatam varsa af görün Nedir Bu Minecraft Genel Bölümü ? Minecraft Genel minecraft ile ilgili forumda paylaşılan...
  2. KakashiCZ

Bilgisayar Karşılaştırması

Arkadaşlar Bi Leptop Almayı Düşünüyorum 2 Sinden Birini Almak İstiyorum Bunlardan Hangisi Daha İyiVe gta 5 İ Assasins Creed 3 Ü Falan Taşıyabilirmi Bunuda Söylerseniz Sevinirim Asus K555LB-XO189H Intel Core i7 5500U 2.4GHz / 3.0GHz 12GB 1TB 15.6 Konusu...
  3. KakashiCZ

Mağdurum Yardım Bekliyorum :(

bilgisayarımda masaüstündeki simgeler dosyalar falan varya onları yan taraflara falan sürükleyemiyorum sacece alt alta konulabiliyor aynı sıra içinde bu sizin için basit bi sorun olabilir ama benim için gerçekten çok önemli bu sorun olmadan önce bilgisayara starbucks fence yi indirmiştim silmeme...
  4. KakashiCZ

[CZ]Rangers

Merhaba Arkadaşlar Sizlere yeni açtığım klan [CZ]Rangers ile karşınızdayım Klanımıza Alım vardır yaş sınırlamamız 15+ dır Klanımızın şuanlık bir sunucusu yok yakında açılcaktır Eğer açamassak başka sunucularda takılacağız...
  5. KakashiCZ

Pluginler hakkında bilgisi olan yardım edebilirmi

arkadaşlar ben bi sunucu açıyorum şu an ama movecraft diye bi pluginle uçak sürüyoruz ama ben pilotu benim değilde başkasının olmasını istiyorum mesela kendimi pilot yapmak için ./aircraft pilot yazıyorum ama onları nasıl pilot yapıcam sölermisiniz
  6. KakashiCZ

Heykel - #mizore61 & #Litetary

merhabalar bugun sizlere yaptığım bir heykeli dicem diyosunuzdur ki #litetary yazdın başlğa onla yaptın hayır.Onla yapmadım o sadece görüşlerini söleleyerek daha güzel yapmamı saladı fotoraflara geçelim ha unutmadan doğum günün kutlu olsun @Bestia heykel imin arkası
  7. KakashiCZ

Mario Mantarı #mizore61

merhabalar farkettiniz veya etmediğiniz ( orda etmedik dicektiniz şakayı kırdım :D) üzere bi mario heykeli yaptım dedimki bi mario heykelsiz olmaz bende bi mantar yaptım dipnot:catoronline.nitrado.net şimdi reklam olmasın ama gelin sizinlede biraz heykel yapalım :) dipnot2:novacity diye bir...
  8. KakashiCZ

Mario heykeli #mizore61

merhabalar öncelikle uza öl kaybol burdan git gibi mesaj yazanların allah ****** versin onlara inat öküz gibi builder yapcam şimdilik bir mario heykeli yeter gece görnüşü Alın bide vazgeçilmez mantar :D dipnot: artık sade beceriksiz builder deyilim şimdi heykel + builder + group manager yetki...
  9. KakashiCZ

Farkımız Tarsızlığımız deyişik bir ev #mizore61

Merhabalar ben mizore61 yeni adımla Seewi2002 nick deyişcem dert etmeyin .) sallayın yav ben deyişik öle fln işte deyişik bir ev yaptım yanlız ev (alıntı) alıntı ama birazcık deyiştim çünkü adma 5 kez kır dök yaptı sinir oldum yarısnı kdnm yptm >:( foto lara geçelilm not: deyişik fololar...
  10. KakashiCZ

MİZO BUİLD TEAM KAPANDI !

arkadaşlar grubu kapatmamın sebebi yetersiz katılım yetersiz build deyildir sebebi grubla ilgili düşünüyom diyelim mta server açıcam yok ben bunla uraşamma grubla uraşmalıyım diyom ve çatlıyom o yüzden bu grub kapanmıştır
  11. KakashiCZ

Mizo Build Team [F-1] by mizore61

Merhabalar ben mizore61 bugun sizlere 1dk da yaptğım amatörce bir f-1 aracını göstereceğim yine malesef textruem yok :( ama shader olcak ilerde Ve hadi kırmızı ve maviyi yarıştırlaım sizce kim kazanır ? bence mavi
  12. KakashiCZ

Mizo Build Team [F-16] by mizore61 [YENİLENDİ]

Merhabalar ben mizore61 bugun sizlere yaptığım bit f-16 yı göstereceğim umarım beğenirsiniz textrue pack ve shader kullanmadım için kötü gözükebilir Buda Uçağın İçinden Bir Görüntü. arkadaşlar uçak yenilemiştir yenilenmiş hali bu.
  13. KakashiCZ

steam hesabı olan baksın

merhaba arkadaşlar steam hesabı olan varsa beni ekliyebilirmi steam adım 'thesniper611' 'işareti yok birlikte oyniyacağımız oyunlar realm mad of god ,garry's mod 9, airmech paralı oyunlar oyniyamicaz kredi kartım yok ekleyin bni 0 arkim var tek başıma sıkılıyom
  14. KakashiCZ

kapatın gitsin

crack paylaşmak yasakmış konu ltfn kapatılsın
  15. KakashiCZ

MBT Mizo Build Team mimar ve redstone ci aranıyor

Merhaba arkadaşlar ben mbt yani mizo build team ın kurucusu build team ımızı yeni kuruldu redstoneci ve mimar arıyorum başvuru lar için adın: soyadın: yaş: redstoneci mi, mimar mı olmak isdeğin: skype(zorunlu deil): mimar lar world edit wg rg bilgisini % olarak göstersin: redstone'ciler redstone...
  16. KakashiCZ

TheLegend v5.7 1.7.2 plugin paketi

Merhaba arkadaşlar bugun sizlerlere TheLegend v5.7 1.7.2 plugin pack ını tanıtıcam içindekiler PLUGİNS - AlphaChest - AncientGates - AntiX.R.a.y - AntiJoinBot-4.1 - AuthMe - AutoSaveWorld - ChestShop - Citizens - CleanChat -...