Arama sonuçlarınız

1. Barış-[xGawdl3y_T]

Merhaba Ben Elif 19 Yaşındayım.

Merhaba Elif foruma hoş geldin. Ben de günün 3-4 saati genel de spor da olduğumdan yorgunluktan bazen bilgisayara oturmaya bile halim kalmıyor Dolayısıyla pek forumda aktif değilim foruma tekrardan hoş geldin, iyi eğlenceler^_^
  2. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek

./authme setspawn yazıyorum ancak böyle bir komut yok diyor
  3. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek

Ama şey işte hani servere ilk defa giriyorlar ilk girişte mesela ormanda sonraki girişlerinde spawn ayarlanan yerde doğmalarını istiyorum
  4. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek

Merhaba arkadaşlar ben factions bir server açacağım. Server'e ilk defa girenlerin belirli bir yerde doğmasını daha sonra sürekli ayarlanan /spawn yazınca, servere bir sonraki girişte ve öldükten sonra asıl ayarlanan spawn bölgesinde doğmasını istiyorum. Bunun için bir plugin varmı acaba ?
  5. Barış-[xGawdl3y_T]

En sevdiginiz tatlı ? ^.^

Sütlaç, güllaç, ekler, kazandibi ve Tulumba B)
  6. Barış-[xGawdl3y_T]

Olur kardeş

Olur kardeş
  7. Barış-[xGawdl3y_T]

Sıkıcı bir gün daha bitti..

Sıkıcı bir gün daha bitti..
  8. Barış-[xGawdl3y_T]

[BETA] Firain / [1.7.2] / Yeni Bir Maceraya Hazırmısın ? / 7/24

Konu Güncellendi . Yeni Resimler Ve İp Adresi Eklenmiştir.. İyi Oyunlarupp
  9. Barış-[xGawdl3y_T]

[BETA] Firain / [1.7.2] / Yeni Bir Maceraya Hazırmısın ? / 7/24

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Server İP : 93.89.238.117:32 Kapasite : x/150+ Site : www.firain.com Açılış Tarihi : 11.04.2014/13.30 -------------------------------------------------- SUNUCU 14GB RAM...
  10. Barış-[xGawdl3y_T]

Oyunlar kasıyor..

M4A78L-M LE Bu sanırım
  11. Barış-[xGawdl3y_T]

Builder Aranıyor..

Merhaba arkadaşlar yakında açılacak HUB server için 6 iyi Builder'e ihtiyacımız var. Elimizde Sınırsız 16GB'lık sunucu var. İlgilenenler Lütfen bana Ulaşsın; Skype: Peacecraft8 İstediklerimiz; 1)14 Yaş ve üstünde olmanız. 2)Mümkünse Yapıtlarınızın Fotoğraflarını atmanızı istemekteyiz...
  12. Barış-[xGawdl3y_T]

Oyunlar kasıyor..

Merhaba arkadaşlar ben 1,5 yıl önce yeni bir bilgisayar aldım ancak ekran kartı almadım kendisinin. Minecraft dışında pek bir oyun oynamıyodum oyüzden alma gereği duymadım takii GTAIV alana kadar.. Oyunu aldım ancak oyun acayip derecede kasıyordu bende ekran kartı almaya karar verdim fakat ekran...
  13. Barış-[xGawdl3y_T]

world guard la o bölgede komut yasaklama

./Region flag <wgadı> blocked-cmds <komut> Olması lazım.
  14. Barış-[xGawdl3y_T]

WorldGuard plugin yardım

Çok teşekkürler :)
  15. Barış-[xGawdl3y_T]

WorldGuard plugini için yetkili alımı

Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar worldGuard plugininden çok iyi anlayan tecrübeli yetkili arıyorum İlgilenen Arkadaşlar için Skype; Peacecraft8
  16. Barış-[xGawdl3y_T]

WorldGuard plugin yardım

Merhaba arkadaşlar 2 Sorum olacaktı; 1) Daire içinde PvP kapatabilirmiyiz? Kapatabilirsek nasıl kapatabiliriz ? 2) Diyelim Mavi renkte kare bir alan oluşturdum, mavi bir alanın içinede küçük kırmızı bir alan oluşturdum. Mavi bölümde canavar doğmasını engellemek, kırmızı alan içerisinde açmak...
  17. Barış-[xGawdl3y_T]

Serverimde Sınırsız Arsa Kurma ?

PlotMe Pluginini kurun.
  18. Barış-[xGawdl3y_T]

Yardim edin bazı pluginler calismiyor.

Vault pluginini yüklemeni öneririm.
  19. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek Plugin

Oyunculara Essentials.me permini vermediğin sürece ''/me'' komutunu kullanamazlar. Adminler ''/me'' komutunu kullanamıyorlarmı ?
  20. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek Plugin

Adını değiştirmek için gerekli komut yine Essentials Plugini'nin içerisinde mevcut. ''/nick <oyuncuadı> <yeniad>'' komutunu kullanarak yapabilirsin. Oyuncuların adının rengini değiştirmeye gelince GroupManager, PermissionsEx gibi Oyunculara yetki verme Eklentilerinden birini yükleyip groups.yml...
  21. Barış-[xGawdl3y_T]

İstek Plugin

''/me'' komutu Essentials Plugini'nin içerisinde mevcut.
  22. Barış-[xGawdl3y_T]

Bukkit Server Warp Yardim

Skype varmı ?
  23. Barış-[xGawdl3y_T]

4GB RAM 60 KİŞİ SLOT BEDAVA İÇERİ GİR

Adınız Soyadınız : Barış Çakır Yaşınız : 14 iletişim adresiniz (Skype,Facebook): peacecraft8 Minecraft oyuncu adınız : Nish
  24. Barış-[xGawdl3y_T]

Bukkit Server Warp Yardim

Yukarıda yapman gerekenden bahsetmiştim.