İstek Plugin

JackJapool[MyOnur]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar ben bi tanıdıgımın swsinde gordum arkadasim /me yazinca nicki ===> mesajı cıkıyor sordum ama soylemedi yardım edermisiniz

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu oyuncuların adının rengini , adını falan değiştiren plugin ne ? :D

Barış-[xGawdl3y_T]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adını değiştirmek için gerekli komut yine Essentials Plugini'nin içerisinde mevcut. ''/nick <oyuncuadı> <yeniad>'' komutunu kullanarak yapabilirsin. Oyuncuların adının rengini değiştirmeye gelince GroupManager, PermissionsEx gibi Oyunculara yetki verme Eklentilerinden birini yükleyip groups.yml dosyasından ayarlıyabilirsin veya indirdiğin Essentials plugini'nin WinRARı içerisinde EssentialsChat Eklentiside olması lazım Essentialsla birlikte yüklediğinde Plugins>Essentials>Config.yml dosyasını açıp EssentialsChat bölümünden ayarlıyabilirsin.

Biraz Karmaşık ama Videosuz ancak böyle anlatabildim:\" title=

Edit: Anlatımda bir şey eklemeyi unutmuşum http://wiki.ess3.net/mc/ bu siteden Essentials'ın renk kodlarına bakıpda yapabilirsin Örnek; Normal bir Oyuncunun adı: xGawdl3y_Tr beyaz renginde bunu yeşil renk yapmak istiyorum bunun için ''/nick xGawdl3y_Tr &axGawdl3y_Tr'',
''&a'' kodu yeşil renk olduğu için Oyuncunun adı artık yeşil olucaktır. xGawdl3y_Tr

Barış-[xGawdl3y_T]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunculara Essentials.me permini vermediğin sürece ''/me'' komutunu kullanamazlar. Adminler ''/me'' komutunu kullanamıyorlarmı ?