Arama sonuçlarınız

1. ankserum

Bu modu Adı ne (Resimli soru)

eyvallah :alay: The barrel de aynısı gibi ama bunun görünüşü daha farklı bu mod değil heralde mod tavsiyesi olan var mı ?
  2. ankserum

Bu modu Adı ne (Resimli soru)

Arkadaşlar twitch de gördüm aşağıdaki kasaları ekleyen modun adı ne ve imleç üzerine gelince açıklama yazan mod adı ic2 ve buildcraft için oynuyorum 1.7.2 kullanıyorum eklemem gereken mod var mı sizce ?
  3. ankserum

Computercraft bilenler lütfen yardım !!

arkadaşlar turtle ile bir bina yapacam ama çantası yetersiz ayrıca tek bir yerini kullanıyor çantasındaki diğer yerleri kullanmayı ve sandıktan eşya almayı bir anlatabilir misiniz?ve ya ingilizce bilenler aşağıdaki linki kontrol etsin...
  4. ankserum

Build Craft benzeri bir mod istiyorum

otomatik binalar piramitler ve benzeri yapılar yapacağım build crafta oldugu gibi ilk önce bir yeri inceleyip sonra yapmasınını istediğim bir mod istiyorum . nesneleri buildcaraft taki gibi bir yerden başka yere taşıyabilecek mod istiyorum (ör:taşı sandıktan alıp fırına verip cam yapma otomatik...
  5. ankserum

Mod yükleme yardım

arkadaşlar bilen varmı bir yardım edin
  6. ankserum

Mod yükleme yardım

Arkadaşlar bu industrialcraft modunu yüklemek istiyorum bu internetteki vidyoları izledim onları yapmaya çalıştım yine olmadı şimdi basit bir dille bir arkadaş anlatırsa iyi olur minecraft pre değil bu arada