Build Craft benzeri bir mod istiyorum

ankserum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
otomatik binalar piramitler ve benzeri yapılar yapacağım build crafta oldugu gibi ilk önce bir yeri inceleyip sonra yapmasınını istediğim bir mod istiyorum . nesneleri buildcaraft taki gibi bir yerden başka yere taşıyabilecek mod istiyorum (ör:taşı sandıktan alıp fırına verip cam yapma otomatik olarak :D)[DOUBLEPOST=1374596950,1374436590][/DOUBLEPOST]arkadaşlar yok mu bi bilgisi olan

İcatcıRaxi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle Bir Mod Sanırım PowerCraft Olabilir ondada Eşya Taşıma var ama pek bilgim yok kardeşim. Build Craftta Güzel bir moddur..

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Makinaların otomatik olarak senin için bina yapmasını istiyorum diyorsun bunun için sana en ideal mod computercraft modu bu modda bilgisayarların ve her ne kadar kaplumbağaya benzemesede turtle adında makineler var bunlarla otomatik bir bina yapabilirsin ama imkansız gibi bir şey çünkü elinin kopacağı kadar çok program yazmalısın.Bence bu modu hiç kullanma sen industrialcraft ve thermal expansion indir.Otomatik bina yapmıyorlar ama
Evin için sana çok yardımcı olacak.Madenlerini 2 ye katlayacak kârlı makinalar var.

İcatcıRaxi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jakler Peki Bun Saydiğin Modlarin Türkçe Anlatimi varmi ?

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet mod tanıtımlarını internette bulabilirsin.
Bu söylediğim modların tanıtımlarını veriyorum.
ComputerCraft :
İndustrial Craft :
Thermal Expansion :