Arama sonuçlarınız

1. BaanKaii

Gördüğünüz En büyük noobluklar

Hadi buraya gördüğünüz en büyük nooblukları yazalım.Sonra nooblar gelip ibret alsın ve adam akıllı oyuncu olsunlar. :D Mesela ben analatayım, arkadaş var benim.10 yaşlarında felan (Ben 16 :D ).Mcde ben proyum seni yenerim dedi.Aldı eline dia set ve kılıç.Ben aldım tahta kılıç ve deri set...
  2. BaanKaii

Premium Satan site [Yardım]

Dostlar, arkadaş dediki premium satan bir site varmış.Kredi kartı olmadan tel üzerinden alış veriş felan.Tam bilgim yok ama eğer siz biliyorsanız bu siteyi ya da bldiğiniz benzer vir ite varsa buraya yazar mısınız?
  3. BaanKaii

Mİnecraftta Premium Kkazanma Şansı!!!!|||oyunteknik

Merhaba arkadaşlar.Minecraftta kendi kanalım olan OyunTeknik kanalında çekiliş yapmaya karar verdim. İşte facebook sayfamız https://www.facebook.com/OyunTeknik?skip_nax_wizard=true Sayfayı beğenin kanala abone olun.Merak ettiğiniz herşeyi sayfadan ve ya buradan mesaj atın. Çekiliş 1...
  4. BaanKaii

Yakında Çıkıcak Olan Xbox1

Merhaba arkadaşlar.Herkes sabırsızlıkla beklerken en sonunda duyuruldu.XBOX1 çok yakında satışa sunulucakmış.Bu konsolun idğerlerinden farkı ise oyunu açmak için kumandaya gerek yok.Konuşmanız yeterli.Mesela ana menüye geçmek "XBOX ana menüyü aç" komutunu verebilirsiniz.Tabi beni en çok korkutan...
  5. BaanKaii

Minecraftta 2 Kova Su Ile Sınırsız Su Elde Etmek!!!

İhtiyacınız olan yalnızca 2 kova su.Ardından 9 karelik bi alanda ne yaparsanız yapın bitmeyecek bir su kaynağı oluşturucaksınız. :D Aalın buda videosu;
  6. BaanKaii

Belirsiz Işık :d

Resimde nerden geldiği belirsiz bi ışık var.Aradımda meşale felan çıkmadı :sırıtmak: Ardından etrafıda kazdım bir şey çıkmadı :sırıtmak: Işıkta gitmedi.Valla çok acayip :sırıtmak: Edit resim eklenmmemiş.Bekleyin 5 dk. :Dahada resim http://j1305.hizliresim.com/19/s/nf27z.png
  7. BaanKaii

Adminler Indirme Bölümüyle Ilgili

Sitenin indirme bölümünde jarları indirmek için linkleriniz var.Çok güzel hoş.Snapshotlarda iyide, oyuna başlıycam diyen herkes oradan jarı indirip kurmaya çalışıyor.Bunlarda hata alıp haklı bir şekilde buraya konu açıyolar.BU konulardan çok var.Diyorum ki oraya ufak bir uyarı notu yazsanız, ya...
  8. BaanKaii

Klavye Kontrol Sorunu---çözüldü

Merhaba arkadaşlar.Minecraft oynarken ben F1-F2 gibi tuşlarla oyundaki kontrolleri yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor.Mesela benim F3 tuşnda parlaklık ayarlı ve ona tıklayınca koordinatlar çıkması yeirne ekran parlaklığı değişiyor.KOntrol ayarlarınada baktım.Bende arıyorum.Benden önce bulursanız...
  9. BaanKaii

Skype'tan Daha Iyi Bir Program!!!!--team Speaker

Programın ismi Team Speaker.Programın özelliği, istenilen bir kanalda internetinizde kasma olmadan istediğin sayıda kişiyle konuşma yapmanızı sağlamak.Skypeta görüntülü konuşma özelliği var tabi o sohbet için kullanılan ve interneti meşgul edip kastıran bir program.Team speaker ise takım...
  10. BaanKaii

İlk Mediavel Evlerim

Merhaba bir kaç mediavel ev yaptım içide gayet güzel oldu. :D İlk yaptığım medievel olduğu için acemiyim ama olsun.Bence bunlarda bir başarı :D Alın size fotolar; 1.Evim http://p1304.hizliresim.com/18/y/mmhld.jpg http://p1304.hizliresim.com/18/y/mmhu6.jpg...
  11. BaanKaii

Görünmez Skin

Merhaba arkadaşlar.Bu skinin özelliği ful transparan yani anlıycağınız ful kreli biçmde kullanıldığında bi halt göstermeyen bir skin. :D Alın bu skin; http://lh3.ggpht.com/UpGCOtzbvXh8oc3HN3V4IOKhsrJ9H4XnNZmERh3J7iOJlnaFkNyoj0jt8CtXaLWyE717C1asgyNYCGoDcIFn Not:Yalnızca single playerda...
  12. BaanKaii

Mcedit Filtre Kütüphanesi--filtre Nedir Ve Nasıl Yüklenir?

Filtre Nedir ve Nasıl yüklenir? Filtereler MCEDIT programında belirli bir alan için istenilen işlemin yapılmasıdır.Örneğin bir alandaki mobları yok edebilir ve ya orada değişik moblar oluşturabilirsiniz. Gelelim nasıl yükleyeceğimize.Öncelikle basit olarak aşağıdaki filtrelerden "Renkli Komut...
  13. BaanKaii

Fraps Video Boyutu Düşürme!!!!

Bunu başka bir forumda gördüm ve aramızdaki Gamerler için iyi olacağını düşündüm. Konu alıntıdır. Konunun orjinali için tıklayınız. Konuyu buraya ekliyemedim sorun çıktı , ^^
  14. BaanKaii

Wd Dizide Oynayacak Kız Oyuncu Aranıyor.

Merhaba.Amacımız The Walking Dead serisini çekmek.Oyuncu eksiği haricinde herşeyimiz var.Tek projemizde bu değil.Eğer gelirseniz başka dizilerde de oynama şansınız olabilir.İlgilenenler bana mesaj atsın.
  15. BaanKaii

Smart Moving Mod Parkur

Merhaba size kendi yapmış olduğum parkur mapini tanıtıcam.Biraz zor fakat kısa ve eğlenceli.Sizin için ölümüne sıkıştırıp 6 mblik dosyayı 85kb yaptım :D Alın bunlarda indirme linkleri; MediaFire-1 MediaFire-2 Buda modu indirebileceğiniz yerler; Skydaz Minecraftdls Beceremeyenler için alın...
  16. BaanKaii

İndirme Bölümüyle Ilgilenen Arkadaş Bi Gelsin Lütfen.

Merhaba Ben chrome kullanıyorum.Sitenin indirme bölümünden hiçbir şey indiremiyorum.Eskiden çok güzel bi şeklide clientleri indirirdim fakat şimdi tıkladığımda adfly ekranı çıkıyor ve enable cookies diyor.Baktım ayarlarda cookies felan bulamadım, konu açayım dedim.Bunun adfly dan...
  17. BaanKaii

Youtube Kanalına adam aranır

Merhaba öncelikle kanalım; OyunTeknik Yardımcım vardı fakat hiç video yüklemedi şu anda öldümü kaldımı belli değil.Bende en basitinden dedim bi konu açayım.Mutlaka birisi gelir.Öncelikle Kanal MC kanalı değildir.Her oyun vardır.Yalnız Biraz MC ağırlıklı oldu :D Kanalda 6 video 8 abone...
  18. BaanKaii

Adminler açılan çift konulara karşı bir fikrim var.

Mesela google Chrome'da Duplicate tabs diye bir eklenti var.Aynı sekmeden iki tane açarsanız tek tuşa basarak kapatabiliyorsunuz.Benzer bir şekilde bunuda forumda uygulasak diyorum.Mesela aynı isimde iki konu açılmasını engelleseniz.Yada içeriği tamamen aynı aynı olan konuları açmayı.En azından...
  19. BaanKaii

C++ ile yapılmış Hesap Makinesi

Öncelikle Merhaba.Yaptığım şey ufak bir hesap makinesi.Size hem kodları hemde uygulamayı vericem.Bunun yeri burası olmayabilir.Size fazla karışık gelebilir.Ama kodlama işleri sizi korkutmasın.Ben 3-4 saat araştırdım girdim.Şu anda C++ ile hesap makinesi yapıyorum :D Belki sizde heveslenir...
  20. BaanKaii

Ev dediğin budur!!!!!! [2X3 toprak ev]

http://l1304.hizliresim.com/18/d/m0jsy.png alın buda resmi :D Evimizin mükkemmel bahçesi,hemen dışarıda üst kata çıkan merdiveni,bol slimelı bir evdir.Görüldüğü üzere atımız da var.Evin üst katında da bir bahçe vardır. Alın indirme linkleri...
  21. BaanKaii

[YARDIM]CPU AŞIRI ISINIYOR

Beyler Cpu aşırı ısınıyor.Normalde ısısı 30-40 arasında iken 60-70e fırlıyor bazı oyunlarda ve oyun kapanıyor.Örneğin Left4ead oynarken 3 bölüm oynuyorum oyun gidiyor. Bilgisayarın özellikleri; Ram:8gb Ekran kartı:2gb-Radeon Graphics İşlemci:Intel inside CORE 17 2.2ghz hız (çok düşük) Markası...
  22. BaanKaii

Hamachi server açılmıyor VPN hatası

Merhaba arkadaşlar.Size bi kaç sorum var.Bir ağa bağlandığımda diğer kişilerin yanında uyarı çıkıyor ve Tünel sorunu diyor.Ayrıntı için tıklıyorum VPN durumu hata veriyor. VPN ayarlarına gidiyorum.Ağ adaptörü hatası diyor.Ayrıntılara bakınca Ağ adaptörüyle bağlantı kurulamadı.Eşe VPN üzerinden...
  23. BaanKaii

Pokemon NEVER Black and White NDS--3D Pcde oynamak için

Merhaba arkadaşlar size Nintendo oyunlarını nasıl bilgisayarda oynayabileceğinizi göstericeğim. Normalde pokemon Black and white sürümlerinden birini oynamak için oyuna yama yapmak lazımdır.Yama yapılmadan exp alamayız ya da oyun açılmaz.Ben size direk yamalı halini veriyorum ne yapıcağınızı da...
  24. BaanKaii

Bukkit server--Millet giremiyor

Merhaba gene ben.Bir becerip kuramadım şu serverı.Az önce yaptım tamam oldu dedim.Girdim server açık pluginler çalışıyo.Fakat server dışarıdan kapalı gözüküyo.Bazı arkadaşlarımı çağırdım server onlara kapalı gözüküyor bense oyunda koşup duruyorum.Güvenlik duvarımda kapalı.Nedenini bilen varsa...
  25. BaanKaii

Bukkit-Premium hatası

[Sorun Çözülmüştür.] [Sorun Çözülmüştür.] [Sorun Çözülmüştür.] [Sorun Çözülmüştür.] Beyler bukkit server açıcam.Crackli oynuyorum.Server properties ayarlarından online mod:False ayarlarınıda yaptım fakat girmeyi denediğimde User not premium diyerek beni oyundan atıyor.Bi yardım edin dostlar.