Arama sonuçlarınız

1. BLackDiamonD

EmeraldCraft Survival Yetkili Alımları

Emeraldcraft serveri için, 1-2 builder ve 1 tanıtım görevlisi alınacaktır. Gerekirse ileride tekrardan rehber alımları yapacağım. Form doldurma gibi saçma işlerle uğraşmaya gerek yok. skype : blackdiamond6181 ekleyenler aşağıya mesaj yazınız Server ip : emerald.nitrado.net veya...
  2. BLackDiamonD

[EmeraldCraft]-[Survival]-[1.7.x]

Özelleştirilmiş menüler Yeni başlayan oyuncular için rehber menüsü Jobs ile edinebileceğiniz yeni Meslekler Rütbe sistemi ve bununla alabileceğiniz yeni kitler Sanal sandık Hile koruması Market , Bilgi gibi warplar İpeksi kazma ile spawner alabilme Rütbeli görevler ( Çok yakında) Ticaret ve...
  3. BLackDiamonD

Konu yazıları

Merhaba arkadaşlar. Yapmakta olduğum serveri bugün bitirdim fakat konu açmam gerekiyor ama eskisi gibi düz yazı yeterli değil tabi diğerlerinin yaptığı gibi örnek bunun gibi yazılar yazmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  4. BLackDiamonD

Birkaç küçük soru

Merhaba arkadaşlar, başlıktada yazdığım gibi sizlere birkaç küçük sorularım olacak 1. Çoğu serverda görmüşünüzdür belli yerlerde istek ve yardım bölümleri olur , buralarda huniler var onlara kitap yazıp atılıyor. Burada merak ettiğim konu acaba o hunilere atılan kitaplar bir plugin sayesinde...
  5. BLackDiamonD

Server versiyonu

Arkadaşlar bir server kuruyorum ve şuanda bu serverin pluginler vs 1.5.2 versiyonunda Sizce bu şekildemi açmalıyım yoksa 1.6.2 - 1.6.4 - 1.7.2 gibi versiyonlardamı açsam daha çok tutar Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler
  6. BLackDiamonD

Pixelart Skull

Canım sıkıldı böyle bir şey yapayım dedim :D Eğer beğeni çok olursa AGMCraft'a koymayı düşünüyorum
  7. BLackDiamonD

Quester

Arkadaşlar diğer sunucularda gördüm ve çok hoşuma gitti kendi sunucumada bu plugini yükledim birşeyler yaptım ama beceremedim herhangi bir yerde nasıl yapıldığı da yazmıyor birisi anlatabilirse çok sevinirim
  8. BLackDiamonD

GroupManager

Arkadaşlar permissionsex bilgilerimle yapmaya çalıştım fakat beceremedim :D biri bana ayarlı groupmanager dosyalarını atabilirmi.
  9. BLackDiamonD

Son açılan serverlar !!!

Arkadaşlar son 2 hafta içinde yaklaşık 15 adet server açıldı hepsine girip bakıyorum hep basit ve kötü görünümlü binalar buglar xray filan açık kısacası özen gösterilmemiş serverlar. Benim serverime bakıyorum gayet hoş bug yok hile yok (Bunları ben söylemiyorum) sırf VPS olmadığı için serveri...
  10. BLackDiamonD

Map sorunu

Arkadaşlar MCedit den 16 adet map birleştirdim ama serveri açınca bu maplar sürekli bozuluyor köşelerden bazı bölgeler siliniyor veya kendiliğinden ekleniyor. Bide bu köşelere gidilmesini nasıl engelleyebilirim çünkü aşağısı boş :D
  11. BLackDiamonD

Permission sorunu !!!

Arkadaşlar daha 2 gün önce çalışan permissionlar bugün oyuna girdiğimde çalışmamaya başladı. Permission dosyalarına hiç dokunmadım plugin filanda eklemedim ama bir türlü çalıştıramadım biri yardım ederse çok sevinicem yoksa kafayı yemek üzereyim :mad:
  12. BLackDiamonD

9 Map birleştirme ?

Arkadaşlar biri bana şu map birleştirme nasıl oluyor anlatabilrmi ???
  13. BLackDiamonD

Tag ayarlama

Arkadaşlar biri bana tag yapmayı gösterebilirmi permissions dosyalarında bişeler yapıyorum ama bi türlü beceremiyorum biri yardım ederse sevinirim
  14. BLackDiamonD

Hungergames ?

Arkadaşlar hungergames nedir ve bu pluginleri nerden bulabilirim biri bana yardım edebilirmi :D
  15. BLackDiamonD

AxiCraftta yaptığım kale

^ Kalenin ortasına yaptığım bayrak :D ----┘ Bayrağın üstünden görünüm [Arka Taraf] Yine bayrağın üstünden bi görünüş [Ön Taraf] Aşağıdaki stone bricklerin olduğu yer asansör. Nadir çalışıyodu ama süs olarak kullanıyoduk. Daha doğrusu bu adamların asansörü var desinler diye duruyodu :D...
  16. BLackDiamonD

BU SEFER GERÇEKTEN ÖNEMLİ :D

Arkadaşlar market kuracam itemleri display yapip yerleştiriyorum bir süre sonra o itemler ordan yok oluyor buna bi çözüm bulacak biri varmı ??
  17. BLackDiamonD

ÖNEMLİ !!!

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi çok önemli bi konu :D:D Chatte konuşunca ismimizin yanında yazan yazıyı nasıl ayarlayabilirim Örneğin [KURUCU] BLackDiamonD (Oyuncu) asd [VIP] asdf gibi Demek istediğim şeyi anlamışsınızdır umarım ...
  18. BLackDiamonD

Önemli !!!

Merhaba arkadaşlar ben arkadaşlarla beraber küçük bi sw açmak istemiştim ilk başta işler iyi gidiyodu pluginler mükemmel çalışıyodu fakat arkadaşlar pluginlerle uğraşmışlar türkçe olsun diye başka pluginler yüklemişler pluginlerin yedeğini almamıştım :S hepsi gitti çoğunu düzelttim ama birkaç...
  19. BLackDiamonD

Pluginer aranıyor !!!

Arkadaşlar açacağım sw için bana plugin işinden anlayan biri lazım map filan herşeyi hazırlıyorum vps de hazır tek sorunum plugin işi . Yardımcı olabilecek biri varmı ???
  20. BLackDiamonD

Sabit IP server için port acil yardım !!!!!

Arkadaşlar No-Ip den ip adresi filan aldım herşeyi hallettim sadece port işini beceremedim 2-3 video izledim yapılanların aynısını yaptım ama her seferinde bu yazı çıktı acaba benmi bişeyi yanlış yapıyorum biri yardım edebilirmi lütfen