Arama sonuçlarınız

1. hasanterliksiz

Minecraft premium yılbaşı çekilişi

Merhaba arkadaşlar. Ben multimedya moderatörü ''Bonanza'' gibi bir yılbaşı çekilişi yapmaya karar verdim. Fakat tek fark oyun. Ben bir kişiye minecraft gift code vereceğim. Katılmak isteyen arkadaşlarımız için bir tanıtım videosu hazırladım. Ayrıntılar videonun açıklama kısmındadır. İyi...
  2. hasanterliksiz

..............

..........................................
  3. hasanterliksiz

Terrafirmacraft [Yardım]

Arkadaşlar merhaba. Benim küçük bir sorunum var. Odun kömürü yapmaya çalışıyorum fakat bir türlü yapamıyorum. İnternetten bir sürü video izledim bununla ilgili ve aynılarını da yaptım. Fakat çalışmıyor mekanizma. En iyisi resimlerle açıklayayım. Ayrıca bunun küçük versiyonunuda denedim...
  4. hasanterliksiz

Düşük çözünürlüklü Atatürk portresi (aşama aşama)

Bir önceki çalışmamın emeğini kanıtlayan diğer bir çalışma. Bazı arkadaşlar artık bilmeden itham edemezler artık bu durumda sanırım. Not : portre boyutu 50x50 dir. Bundan dolayı biraz bulanık olabilir. Neyse , iyi seyirler... İşte video :
  5. hasanterliksiz

Atatürk...

Evet arkadaşlar. Biraz gecikmiş olsa da , başardım en sonunda. Planım 10 Kasım'da bitirmekti fakat göründüğü kadar kolay değilmiş. Bir arkadaşım fotoğrafçılık ile uğraşıyor.Onun özel programlarıyla resimi pixel boyutunda görüntüledik. Daha sonra teker teker pixel'e uygun minecraft bloğunu...
  6. hasanterliksiz

Ben Böyle saçma bir şey görmedim ben...

Arkadaşlar ben kendi kendime survival oynuyordum. Mob kesiyordum. Daha sonra nethere girdim. Girer girmez patlamak üzere olan creeper sesi duydum. Zaten 1 sn sonra da öldüm. Böyle bir şey olduğunu ne daha önce yaşadım ne de gördüm.Acaba yeni sürümlerde mi eklendi? Çünkü nether karanlık da olsa...
  7. hasanterliksiz

Craftbukkit 1.7 [Unreleased] Version

İnternette gördüm ve paylaşayım dedim belki birine hayrım dokunur diye. VirusTotal Kontrolü yaptırdım.Temiz çıktı. Ve .rar içindedir. İndirip indirmemek size kalmış. İYİ OYUNLAR. İndirme linki : http://******/YnLqd
  8. hasanterliksiz

[ACİL] Yardım lütfen!

Arkadaşlar ben internetimi apartmandan alıyorum.Yani ortak bir sürü kullanıcı ile paylaşmaktayım internetimi. Bundan dolayı bir sürü kişi ben yerel ağda oyunu paylaşınca oynuma akın ediyorlar. Bende arkadaşlarımla hamachiden oynamak istiyorum ve oynuyorum da . Fakat onların girmesini...
  9. hasanterliksiz

Havada duran çiçek

10. hasanterliksiz

Çok iyi bir seed. Mutlaka bakın.

SEED : 5257994308948603950
  11. hasanterliksiz

Hala mı? [YARDIM]

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var ve bu çok yaygın bir sorun.Bundan dolayı pek çok çözüm önerisi gördüm ve uyguladım.Ama sonuç hüsran... Neyse asıl konuya gelelim. Benim sorunum Minecraft kasma sorunu. Nam-ı diğer "Low FPS" Diğer oyunlarda kasma yok sadece minecraftta oluyor. Ve RAM...
  12. hasanterliksiz

1.6.2 ve 1.6.4 forge mod loader uyumsuzluk [YARDIM]

Arkadaşlar ben forge mod loader'in önerilen versiyonları var bende fakat CASTLE DEFENDERS modunu kurduğumda mojang resmi çıktıktan sonra oyun kapanıyor.Eğer eğer o modu silersem tekrar çalışır hale geliyor minecraft. Launcher standart launcher bu arada. Yani keinett gibiler değil ama...
  13. hasanterliksiz

WaterBlock

Evet arkadaşlar... Yaklaşık 8-9 ay önce yaptığım ve birtakım nedenlerden dolayı paylaşamadığım haritayı şimdi paylaşıyorum.Aradan geçen süre içerisinde buna benzer dünyalar da yapılmış olabilir.Artık böyle bir şey görürseniz kusura bakmayın. Harita Sky Block tarzı bir haritadır.Fakat ortam...
  14. hasanterliksiz

Dungeon Cafe...

15. hasanterliksiz

One-armed Hero

16. hasanterliksiz

Water Block

Evet arkadaşlar. Water block, yeni eşyalar yapıp , aşamalı olarak geçilen bir haritadır. Konu olarak Skyblock'a benzer.Fakat burada olaylar suyun altında geçer. Su yüzeyine çıkmayı başarmalısınız. Yüzeyde ve havada değişik yapılar mevcut. 2 tane olması lazım. Onlara ulaşmalısınız. İyi...
  17. hasanterliksiz

Biliyordum!!!

Arkadaşlar bugün bir animasyon yapıp yayınlamıştım sabah. Sonra bir köy bulup yanına ev kurup animasyon yapacaktım.Video kaydına aldım olayı. Daha sonra mapı açtım biraz gezindim köyü bulmak için.Bir de ne göreyim... Ben daha önce bunu var zannediyordum.Sonra forumdan bazı arkadaşlar silindi ...
  18. hasanterliksiz

Power Of Punch

19. hasanterliksiz

Revenge...

20. hasanterliksiz

Havada duruyor...

Seed resimde yazılıdır.
  21. hasanterliksiz

Trambolin yapımı (Çok yükseğeee...)

Evet arkadaşlar garip bir devre bu ama gayet iyi bence. Bir sorun olduğu için resim koyamıyorum kusura bakmayın lütfen. Ama map linki koydum altta.Kolay gelsin :) İndirme linki http://******/Kzvcv
  22. hasanterliksiz

Garip bir seed

Redstone ile uğraşmak için superflat (süper düz yeni ismi ile) bir map açmıştım.Ve karşıma böyle saçma bir şey çıktı.Bu şeyin tepesinde doğal yaşam var.Yani ağaç,su,hayvan... Seed resimde mevcuttur. Yorumsuz...
  23. hasanterliksiz

Basit bir aydınlatma devresi (Gece lambaları tarzı)

Örnek map indirme linki : http://******/Kzbza
  24. hasanterliksiz

Diamond Set Zombie Army (elmas setli zombi ordusu)

Setlerin hepsi özellikli.Bence bir bakın derim. Video İndirme linki http://******/KtZsb