Arama sonuçlarınız

1. 123123er

Pixelmon Mod Server [PokeTurks]

bir aylık sunucudur. Sunucuya yalnızca pixelmon moduyla giriş yapabilirsiniz.(pokecraft.nitrado.net yapımcılarından) Orjinal Pixelmon mod site: http://pixelmonmod.com/ Server İp: PokeTurks.Nitrado.Net Efsane Spawn Olmaktadır
  2. 123123er

Vps iki pc den ram alınabilirmi?

Evet arkadaşlar benim iki tane bilgisayarım var biri 3 gb ram diğeri 4 gb 3 gb olandan fazla ram alamadım diğer bilgisayardanda ram alabilirmiyim server icin? server vps kendim kurdum...
  3. 123123er

vds server kurmak[yardim]

Merhaba arkadaşlar arkadaşımla hamachisiz[vds] server kurmak istiyoruz yani ikimizde ram vermek istiyoruz vds nasil kurulur bulamadik bulsakta ram vermeyi bulamicaktik bilenler anlatabilirse çok sevinirim yada bir link yeterli olur arkadaşlar vps deil vds kurmak istiyoruz
  4. 123123er

Herobrine mi?

Arkadaşlar böyle bir yapı buldum sizce normalmi yoksa herobrine mi çok merak ediyorum ve korkuyorum
  5. 123123er

Arkadaşla ev yarısmam...

Evet Girişind lav olan arkadaşın... Beyaz olan evde benim evim...
  6. 123123er

[istek] Medival-orta çağ texturesi

Merhaba arkadaşlar bana güzel orta çağ texturesi bulabilcek varmı tam olarak orta çağ?
  7. 123123er

Ajan Kurt Yumurta Avında

ajan kurt a kaldığım yerden devam ediyorum uzun zamandır yoktum bu bölümde ajan kurt hastalık bulaştırabilen zombilerin yumurtalarını bulmaya çalışıyor NOT:bölüm oldukca basilt ama bölümün amacı 4 gizli kodu bulmak bu 4 gizli kodu bulan 4 oyuncu ajan kurt un city map ını çıkmadan 1 gün veya 2...
  8. 123123er

Kendi yapımım ModernHouse en azından bana göre :)

can sıkıntısından yaptığım bir map :) İçinde müzik seti vb var odaları şöyle sıralıyım [3katlı] bir mutfak,balkon,depo,bir tuvalet,yatak odası ve son olarak gizli bir oda tuzaklar var fazla deil fakat o tuzaklardan ipli olana takılırsanız ev havaya uçar =) resimler ve linkler aşağıda...
  9. 123123er

Assassins creed brotherhood son bölüm goldapple [adv]

Kendim yaptım tek tek koydum hepsini çünkü worldedit bulamadmım 1.3.2 için bula bilen varsa şey etsin link atsın yani :) 3 bölümden oluşmakta ve adv yani bitince oyuna devam edebilirsiniz :))) ayrıca sanırım bi gemi vardı kaybettim bulursanız 2 ci bölümün yarısını görmüş olucaksınız...
  10. 123123er

WereWolf ve Vampire Plugin arıyorum

arkadaşlar Kurt adam ve vampir yada tek tek olan pluginler varmıdır varsa link atarmısınız Konunun yeri burasımı bilemiyorum :/ supernatural eklentisini kullanamadım kullanabilen varsa anlatabilirmi Lütfen
  11. 123123er

Supernatural Yardım

Arkadaşlar Sp [Supernatural] pluginini buldum indirdim kurdum fakat oyun içinde hiçbir şey yok bana bu pluginin linkini ve nasıl kurulucağını atarsanız çok sevinirim :) :) :)
  12. 123123er

Spawn bugu

Arkadaslar kedi köpek yanımda spawnlanıyor Sorunu anlamadm ne yapmam gerek? Lütfen Yardım edin :)
  13. 123123er

Ajan Kurt Askeri üste sızma

Evet Diğer maplarimi saymayin bu tamamen farklı daha uzun daha zevkli daha patlamalı Arkadaslar görevler Metin belgesinde yazmakta!! Kurallar: Hile yok görevin sözünden cıkmak yok. Ve insanların vücudunu kesmeniz gerekmekte Kafadan baslayamazsiniz ve üstteki herkezi öldürmelisiniz Hikayemiz...
  14. 123123er

Ajan Kurt [zombie]

Arkadaşlar Ajan kurt bu sefer zombilerle uğraşıyor Hikayesi: laboratuvarda bilim adamları kalbi duran insanların hayata döndürülmesi ile ilgili araştırma yapıyoken her şey Ters gidiyor ve Tüpler patlıyor Ölü Bedenler canlanıyorlar Fakat Ruhları,Beyinleri yok ayrıca açlar Siz ise eğer...
  15. 123123er

Ajan Kurt İlk bölüm ADV+SRVVL

Arkadaslar bu sefer daha farklı bi hikaye ile karşınızdayım Hikaye: Adımız Kurt değil tabii ki takma ismimiz Gerçek ismimiz ise [Gizli] Türkiyeye nükleer bomba geldiğini duyuyoruz ve istikbarat bizi abd ye sokuyor bu treni patlatmak bizim görevimiz ;) Kurallar Kesinlikle hile yapmak yok Baska...
  16. 123123er

iş yerinden kaçis 3.bölüm [Son]

evet arkadaslar bu bölümde kural yok ama görevler var ve bunlar zorunlu Evet neden bu kadar çabuk bitti Çünkü bu hikaye tutulmadı beğenmediniz Yeni bir hikayeyle devam etmeyi planlıyorum ankette belirleye bilirsiniz Son Bölmüm olan Hayat mücadelesi Normalde oynayin İlk bölümden itibaren...
  17. 123123er

İş yerinden kaçIş ara bölüm [Büyük Kurtuluş]

evet yine karşınızdayım bu bir ara bölüm yani kısa bölüm Kurallar görev söylemedikçe hiçbir yeri kıramazsınız Görevleri takip etmek zorunludur 2 gün sonra uzunca bir bölüm yapacağım adı ise yaşam mücadelesi ama görüşlerinizi ve eliştirilerinizi uzun tutarsanız Linkler İNDİR...
  18. 123123er

İş yerinden Kaçış (Görevli)

Arkadaşlar Yeni bir map yaptım sanırım 5 saatimi aldı fazla deil yani ilk görevli mapım toplam 2.oluyor :p MURATCRAFT arkadaşımızdan Bi kaç fikir çalmış olsamda umarım affeder :)) güzel fikirlerdi çünkü. (İnsanlar ve Puan sistemi) Şimdi hikayesi şöyle İş Stresinden bıkmış bir insanız malum yaz...
  19. 123123er

Tron parkur ve Texture

Tronu izledim arkadaşlar kalıcı bi etki bıraktı sanırsam .d .d .d Dedim sıkıldım parkur yaptm texture buldum çok kısa oldu Ama zevkli Buyrun Link: http://speedy.sh/5kctq/Tron-Pack.rar