Arama sonuçlarınız

1. Eomer

<---- RookieZ Faction Wars 1.7.X 1.8 ----> Sizlere 7/24 Eğlence sunmaya geldi!

IP: 85.95.255.2 Slot: 50 RAM: 3GB Eğlenceye dayalı, VIP'lerin diğerlerini ezmediği bir faction server olmak. Ve çoğu serverde ölü olan PVP ruhunu yeniden canlandırmak ve eklenecek Rütbe gibi pluginlerle oyuna bağlılığı arttırmak ve saygılı aynı zamanda eğlenceli bir kitle oluşturmak...
  2. Eomer

Server işletim sistemi ne olmalı ?

Arkadaşlar batıhosttan sunucu almayı düşünüyorum. Fakat alacakken not/ek bilgi kısmına istenilen işletim sistemi yazılıyor sanırım(emin değilim.) Eğer öyleyse hangi işletim sistemini önerirsiniz?
  3. Eomer

Plotme yardım

Arkadaşlar konu başlığında gördüğünüz gibi plotme hakkında bir problemim var. Alan claimlenmemişken oyuncu kıramıyor fakat biri claimlediğinde rahatça kırabiliyor ve plotme plugini konsola şunu spamlamaya başlıyor hareket ettiğinde nasıl düzeltebilirim ? [23:01:54 ERROR]: Could not pass event...
  4. Eomer

[DESTEK] Skript ile para alma

Konu başlığında da anlattığım gibi oyuncu /para 25000 yazınca iconomy plugininden 25000 parası gidecek, eğer o kadar parası yoksa "yeterince paran yok yazacak" ben böyle bir şey denedim fakat "if player's balance"yi bilinmeyen bir item olarak gösterip hata veriyor. İlgilenirseniz sevinirim.
  5. Eomer

Command Block'a komut yazdığım anda kick

Arkadaşlar, sunucumda command blocklarla bir kaç şey yapacaktım fakat komut bloğunu koyup içine bi komut yazınca Invalid Command Block Data diyip kickliyor. Bu bir pluginden mi kaynaklı ? ya da nasıl çözerim ? [20:48:18 ERROR]: Couldn't set command block java.io.IOException: The received...
  6. Eomer

Garip bir istek

İyi günler herkese bir ricam olucak sizlerden. Ben bir bloğu yere koyduğumuzda bir süre sonra bloğun değişmesini ve sağtıkladığımız zaman envantere item gelmesini istiyorum bunu skriptle yapmak nümkün müdür ? Mümkünse yapabilir misiniz ?
  7. Eomer

Autorank

Arkadaşlar iyi günler, bugün üzerinde çalıştığım AUTORANK isimli plugini ne yaptıysam çalıştıramadım. Bir kaç sorum var bununla ilgili. 1) Mesela adamdan para istiyor sistem rütbe atlamak için hangi komutla atlayacak ? 2) Gözüme her şey tam gözükse bile [09:26:26 INFO]: Autorank has been...
  8. Eomer

Yazın açılan sunucular

Evet arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yaz tatiline girdik ve herkes bir uğraş olsun diye sunucu açıyor. Ben faction ve maalesef ki lapisli açmayı düşünüyorum. Ancak bu sunucumun fark yaratması için önerileriniz nedir ? Siz nasıl bir sunucuda oynamak istersiniz? Nasıl oyuncuları oyuna bağlarım ...
  9. Eomer

Kapandı

Kapandı
  10. Eomer

Rütbe plugini

İyi günler herkese, bir sorum olacak. Bazı serverlerde gördüm para verip rütbe alıyoruz ve bu rütbelere özel kitler arsalar vs vs var. Bu rütbe plugini nedir bilen var mı ? Varsa yardımcı olursa sevinirim gerçekten. teşekkürler.
  11. Eomer

Epicboss ve rpg item sorunsalı

Arkadaşlar epicboss plugininde bossların içinden rpg itemle ayarladığım bir itemin düşmesi için ne yapmam gerekiyor. -Teşekkürler.