Arama sonuçlarınız

1. ArCaNuM

Kardeş ottocraftı açman için herşeyi yaparım para yardımı dahil

Kardeş ottocraftı açman için herşeyi yaparım para yardımı dahil
  2. ArCaNuM

Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Çok başarılı bi sunucu fakat oyuncu sayısı nedense az bu sebeple sunucuda bağışta bulundum sunucunun daha iyi olması adına :)
  3. ArCaNuM

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

başvurum kabul oldumu dostum
  4. ArCaNuM

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Hakan eren özmen Kullanıcı Adı: SasukeRaikiri Yaş:26 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:Lordofcraft-Sword art online ( eu ) - Freforall - Atina saga Naruto'da Güncelliğin:Manga satın alırım ınternetten güncel 400den fazla anime bitirdim cosplaylarım vardır narutoada son bolumdeyım...
  5. ArCaNuM

Manifesto Online Tecrubeli Yetkili Ariyor !

Adınız : Hakan Eren Soyadınız (Zorunlu Degildir) : Özmen Yaşınız : 15 Skype Adresiniz: axjaha Günlük Online Süreniz : 12 Saat Tecrübeniz : 3 yıl Hangi Yetkiyi İstiyorsunuz ( Builder - Rehber - Reklamci ) :Builder Mevcut Mikrofonunuz Varmı :Ewet Teamspeak 3 Kullaniyormusunuz :Ewet Minecrafta Ne...
  6. ArCaNuM

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Adınız:Hakan Eren Oyun içi adınız [EskiCaga uygun olmalı]=SasukeRaikiri Altın kurala uyacakmısınız:Ewet Ortaçağ rpg oynadınızmı:Ewet Hangi mesleğe girmek istersiniz:Kale Muhafizi Hangi hanedana girmek istersiniz:Su Hanliği yaşınız:15 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Ewet rpg bilgim var birçok rpg...
  7. ArCaNuM

FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

Banımı açsan yaw tolga abi :(
  8. ArCaNuM

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Nano dostum başvuru yaptım ama kabul edildimmi ? Dostum ben serverdeyim ismim SasukeRaikiri Şu an boş isen gel :)
  9. ArCaNuM

Yav server hemen açılsın diye elimden geleni yaptim abi neyse önemli değil abi canın sağolsun
  10. ArCaNuM

Ben item konusunda demiyorum sadece bilgi sahibi olsam yeter :)
  11. ArCaNuM

Dostum evine gelip birileri vurmuşda olabilir bak en iyi çözüm ışıklandır evini bir odaya kilitle köylüyü kalsın orda zombi doğmaz kapıları açma sakın gelip keserler yada çalarlarYaw tolga abi banımı acıver SasukeRaikiride yan hesapla olmuyor
  12. ArCaNuM

Dostum Ben Galiba Kabul Edilirsem Yeni Başlamış Olucağim Yani Acemi Yardim Edersin Demi. :)
  13. ArCaNuM

Sancak:Birlik:Yay ve Kılıç kullanır.Düzenlidir.BaşKumandan eğitir.[ticaret için at ve eşek kullanır] Yer: Sotran Kalesi 4_Karah Hanesi Lord: Lord Rebel Sancak:Topuz Sözler:''Kan ve Umut'' Katılım Formu Adınız:Hakan Eren Oyun İsmi = SasukeRaikiri Kurallara uyucakmısınız = Ewet Ortaçağ RPG...
  14. ArCaNuM

Beyler hiç ugrasmayın ben banlandım ama yan charla devam edıyorum gidin hayvancilik yapin öyle böyle para var :D
  15. ArCaNuM

Güncel50 Kiside maden eventi koşunnGuncel
  16. ArCaNuM

Server çok güzel Beyler Herkesı beklerim ^^Guncel++Guncell
  17. ArCaNuM

SNK GAMİNG = Builder ariyor.İceriye bakın :)

:örümcek:SNK GAMİNG:örümcek: :ekask:12 GB RAM:ekask: :ekask:Server 3 Aylık parası ödenmiştir:ekask: :ekask:125 Kişi:ekask: :ekask:Nitrado güvencesi:ekask: Skype=axjaha Gereklilikler = Skype zorunludur,+16,En az 4 Saat online süresi Başvurunuz :)
  18. ArCaNuM

YKT HOSTİNG | Server almayanız sakın.

Kardesım kımlık dedım yusuf yusuf ettın sıktır gıt sımdı allahın ezigi mc hakkkında bı *** bıldıgın yok dunku boksun laf atma bana burda alDaha vergi levhanız - Ys belgeniz felan yok satış yapıyorsunuz ?
  19. ArCaNuM

İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.
  20. ArCaNuM

Bu arada 12 yasında dıyorsun 15 yasındayım ve hatırlıyorsan konuşmada 13 yasındayım demıstın + sen daha set komutunu bılmıuyorsun we anlıyorsan assınlar benı. He bide calısmadı dıyorsun sımdı ben şikayet edıyorum vergi levhasız satış yapıyorlar dıye eğer vergı levhanız varsa sız yandınız yoksada...
  21. ArCaNuM

Bak ben kendı kendıme demıyorum bu arada senın dedıgın kanıttır full schematıc kullanırlar genellıkle sırf sız satın alana kadar kopegınız olur sız satın alına sıze ılgi bakmazlar
  22. ArCaNuM

Arkadaşlar Nitrado Sahibi alakam yok skypem : axjaha ekleyebilirsiniz Hatta YKT sw alanların hepsıne sorabılırsınız onların swsıne genellıkle ben ılgılendım Skypemı verın tanırlar.