YKT HOSTİNG | Server almayanız sakın.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o sw kapandı şu an nitrado dan 2gb ramlı sw aldık 32 kişilik daha iyi pluscraft.nitrado.net lag yok ykthosingden aldığımız sw den daha iyi.
Yuhh 2GB LIK SERVERİ 32 GBLİK İLE KARSİLASTİRİYOR :) KARDES BEN SUNU ANLADİM SENİN BİLGİN 0 :) SEN ADMİN OLMA

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben YKT Hosting eski admini , hakan sen beni çok iyi tanırsın özür dilerim herif sana bi sorum var
Hala daha konuşuyor musun sen ? serverda adminlere (bana dahil) küfür ederken öyle demiyordun Sen bizden server bile almadın özür dilerim .
Anca böyle laf ebeliği yaparsın. Daha dün bana yetki verin diye yalvarıyordun Bütün herkes serverda şahit ki senin özür dilerim olduğun ortaya çıktı .
Yetki almayınca istediğini yaptıramayınca böyle salak salak konuş
Hosting ceza yedi diyorsun da sapasağlam ayaktayız :)
Sen önce Bağkur'un anlamını öğren özür dilerim
Senin 12 yaşında bi bebe olduğunu bu yazınla anladılar :)

Bu yazdıklarıma inanmıyan arkadaşlar skype : shwanax ekleyin kanıtlarla gösteririm sorun yok :)[DOUBLEPOST=1393644104,1393642535][/DOUBLEPOST]
ahahahh güldürdün sen hiçbir zaman yetkili olmadın artık zaten ne yaparsan yap olamazsın.Sen bi buildersin seni alıp yetki vermediler diye map i kendin üstlenemedin schematıc diye herkezi kandırmaya çalışıyorsun ama şunu bil ki !
Bende dahil olmak üzere ykthosting de çalışan herkes bu yalanlarına izin vermicek .Ben serverdan atılsam bile gene haklıyı yanı YKT Hosting i savunmaya devam edicem ![DOUBLEPOST=1393644284][/DOUBLEPOST]
evet seni çok iyi tanırlar herkeze kazık attığından ve yalan söylediğinden.
Nerdeyse her sw de kullanıcı adının ban yemiş olması tesadüf değil bunu bil :)

BUYRUN SKYPE ADRESİM : shwanax İnanmayanlara fotoğraflarla kanıtlarım ...
Bu arada 12 yasında dıyorsun 15 yasındayım ve hatırlıyorsan konuşmada 13 yasındayım demıstın + sen daha set komutunu bılmıuyorsun we anlıyorsan assınlar benı. He bide calısmadı dıyorsun sımdı ben şikayet edıyorum vergi levhasız satış yapıyorlar dıye eğer vergı levhanız varsa sız yandınız yoksada sız yandınız kanıt dıyor kanıt derken ? yekti veirn dıye yalvarıyormussum benden sonra geldın koçum sen 40 - 50 kısılık swde admınlık yapmam !!! sızın gıbı dolandırıcaların yanında durmam o kadar basıt senı banladıgımda alpere yalvarıyordun abı aç dıye yalanmı ??

Bu arada kullanıcı adım SasukeRaikiri'idir bunu bılesın daha yenı kullandım herswde ban yemem ben

Fakyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Fakyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardesim diyecegin birsey yoksa siktir git surdan
senin sürekli yaptığın işi ben yapamam :)
Bundan sonra ykt hosting veya bir adminine laf atmazsın atarsan da burda bi konu açar bütün herşeyini ortaya dökerim tamam ?

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesım kımlık dedım yusuf yusuf ettın sıktır gıt sımdı allahın ezigi mc hakkkında bı *** bıldıgın yok dunku boksun laf atma bana burda al[DOUBLEPOST=1394381506,1394381455][/DOUBLEPOST]Daha vergi levhanız - Ys belgeniz felan yok satış yapıyorsunuz ?