Arama sonuçlarınız

1. M

mineZ nedir(kısaca), taktikler ve orjinal mineZ İP(shotbow)

Merhaba arkadaşlar, belki de çoğunuz mineZ yi biliyosunuz fakat mineZ nin birçok taklit server a var. Belki de sizde bir sahte veya taklitte oynadığınız için sıkılıyorsunuz. **orjinal** mineZ nin ip: (Pre olmalısınız, 7/24 açık) eu.shotbow.net (Avrupa, daha hızlı) us.shotbow.net (Amerika) İlk...
  2. M

Hg abilities tamiri

Arkadaşlar benim bir Sorum Olucak HG serverimde eklediğim bir kitin altında bu özellik devre dışıdır yazıyor Özellik vurduğun Moba dönüşme.Bunu nasıl düzelte bilirim.
  3. M

HG server kit ekleme

Merhaba arkadaşlar ben baya araştırdım ve sonunda bir Hg sv kurdum ancak ben bu servere kit eklediğimde hep Vip kit oluyor yani ücretsiz kit yapamıyorum bunu nasıl yapacağımı söylerseniz sevinirim.Birde server Vip olmucak herkes eşit olacak şimdiden teşekkürler. Yapabilirsem ip veririm ,en az 40...
  4. M

HG server kurmak

Arkadaşlar ben bir Hg server kurmak istiyorum ama nasıl kurulduğunu bilmiyorum ve internette bu konu hakkında doğru dürüst bir kaynak yok. Yardımlarınızı bekliyorum birde nasıl kit ekleyeceğimi söylerseniz sevinirim. Şimdi den Teşekkürler.
  5. M

Thaumcraft 4 Taint!!!

Arkadaşlar ben thaumcraft 4 deki doğal taint leşmeyi nasıl kapatıcam? Sadece ben hata yapınca taint olsun istiyorum.
  6. M

Not Enough İtems Mod Sorunu!!

Arkadaşlar ben minecraft a girip bi 5 dk oynadığım da hep bu mod yüzünden crashed veriyo nasıl düzeltebilirim? (Bu modu yüklemeden önce vermiyodu):zombi::zombi::zombi::zombi::zombi::zombi:
  7. M

LAN servera mod yüklemek

Arkadaşlar ben LAN server ime mod yüklemek istiyorum. Mod yüklenebiliyor mu söyleseniz ve yükleniyorsa nasıl yüklendiğini söylerseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler:):):)...
  8. M

Kullanıcı Adının Kullanılıp Kullanılmadığını Nasıl Anlarız?

Arkadaşlar premium üyelik alırken kullanıcı adlarının kullanılıp kullanılmadığını nasıl anlarız.
  9. M

Minecraft Acount Sorunu

Arkadaşlar ben minecraft.net ten premium hesap alıcaktım ama artık mojang hesabı ile alınıyomuş o yüzden e-mail adresin username oluyo bu yüzden minecraft almaktan vazgeçmek üzereyim.Lütfen yardım edin bu e-mail adresi yerine ben kendim usernameimi seçmek istiyorum.Nasıl yapabilirim?