Arama sonuçlarınız

1. omerlex55

Play.rathocraft.tk - Faction Sunucusu - Ram 15GB - Sınırsız Slot - Yeni Bağışçı Sistemi - Oyuncu Eşitliği - 1.8.X Versiyon - Alım Var!

Merhaba Arkadaşlar Türkiyenin Yeni, En iyilere Aday sunucusu RathoCraft ile tanışın. RathoCraft Yeni Bir sistemle karşınızda bu yeni sistem işe şu; Artık V.I.P yerine Bağışçı sistemimiz var insanlar kendilerini para ödeyip herkesden öne geçemeyecek çünkü sadece ve sadece Bağışçı alan kişiler bir...
  2. omerlex55

RathoCraft Yetkili Alımı!

skriptcimiz var yinede teşekkürler :)
  3. omerlex55

İyiyi bulmak zordur :)
  4. omerlex55

Teşekkürler uyarı için.
  5. omerlex55

Merhaba Arkadaşlar sunucumuza yetkili alımı vardır. Bir adet Moderatör, İki adet Builder 17 yaş altı yetkili kabul etmiyoruz. İyi bir ekip arkadaşı istiyoruz yeri gelince ciddiye alan yeri gelince gülen. Discord İsim: Omer'BlackX6'Ertekin#5416 Discord Sunucusu: https://**********/p2enYmb...
  6. omerlex55

Rekabetçi Lejyonerler -Faction- 2Mod,1Builder,1Rehber,1Reklamcı!

ARKADAŞLAR LÜTFEN BAŞVURU YAPARKEN BAŞVURUYU OKUYUN!
  7. omerlex55

FORM ÖNCELİK! BAK 2 YILDIR SENİ CEVAPLIYORUM BANA CEVAP VERMEDİN BUİLDERLİGE ALIYORUM minecraft2205 ekle!
  8. omerlex55

Merhaba Sayın Lejyonerler Halkı şu an Alacağımız Kişileri Aldık Ve Çoğu Gelmedi Yeni Başvuru Konusu Açıyoruz. Lütfen vereceğimiz başvuru formuna uymuyorsanız boş yere yazmayınız. Eğer Başvuruyu Verecekseniz Skypenizide Yazmayı Unutmayın! Ad: Soyad: Yaş(+15): Skype(mic zorunlu skypede)...
  9. omerlex55

Rekabetçi Lejyonerler FACTİON Alım Var Gel!

YAŞ YETERSİZ evet yaş sınırı neden koyuyoruz herkes anlamıştır umarım saygısız!
  10. omerlex55

yaş yetersiz + alım bitti dostum bir suru builder gelince yer doldu + unutmadım seni gördüm 2 builder 2 mod var şu an ama 1 builder atıcam gelmiyor yeni bi konu açıcam başvuru değerlendirmesi yaparım ona göre belki alırım ama rehber olcaksan alim seni
  11. omerlex55

iyi tamam gel skypeni ver ALIMLAR BİTMİŞTİR ALINAN ARKADAŞLARR 22.11.2016 TARİHİ YANİ BUGUN SW KAPALIDIR paydos yarın devam etcek YARINA DOĞDRU BURAYA ALINIPDA SW BULUP YETKİSİNİ ALAMAYAN OLURSA SKYPE ADRESİNİ BIRAKSINLAR KONTROL EDİCEM !!
  12. omerlex55

GEL DOSTUM YAŞ SIKINTI DOSTUM
  13. omerlex55

Alındın ekledim andrewmi MARWI Mİ dostum builder bitti eğer obur arkadaş gelmezse alırım
  14. omerlex55

YAŞ YETERSİZ KUSURA BAKMA yaş yetersiz!
  15. omerlex55

SKYPE VE TEAMSPEAK ZORUNLULUĞU OLUCAK UNUTMA YOKSA ATILIRSIN! SKYPEN YALNIŞ ! GEL DOSTUM SKYPENİ VER AMA builder alımları bitmiştir!! +1 MOD VE 1 REHBER KALDI
  16. omerlex55

yarına belirleriz şu an biraz acelem var aklımdasın! Yarin basvurun belirlenir.
  17. omerlex55

dostum yaş yeterli değil kusura bakma ALINDIN gerekli bilgi skypeden verilecek
  18. omerlex55

rehber alındın hocam 134.255.199.44:25605 PLUGİNLERE BAKMA DÜZENLENECEK!
  19. omerlex55

KADRO YAŞ ORTALAMASI +15 İSTENEN YETKİLİLER BUİLDER=2 ADET MOD=2 ADET REHBER 1 ADET AD SOYAD İSTENEN YETKİ YAŞ SKYPE(ZORUNLU MİC DE ZORUNLU) TEAMSPEAK3(ZORUNLU) YETKİ BİLGİSİ sizde daha eklersiniz eklicenizi... İLGİLENİCEM ARKADAŞLAR SİZ YORUMATIN
  20. omerlex55

Alım var içeri gir

Zenci ismim White list ekle geleyim bu arada sw 18 mi kalcak
  21. omerlex55

Alım var

ekledim de kabul edeydin bari dün ekledim hala kabul etmedin